Hlavní obsah
Foto: Jan Marxt

HRA: 2004: Vesmírná Becherovka - klasická adventura

Žánr klasických point&click adventur, jakou je například Agent Mlíčňák, pořád žije! S Vesmírnou Becherovkou se tak můžete dobře pobavit, dosyta se zasmát a hlavně strávit několik hodin v nádherném fantazijním světě.

Foto: Jan Marxt
HRA: 2004: Vesmírná Becherovka - klasická adventura

Skladník Viktor pracující v karlovarské Becherovce jednoho krásného odpoledne zjistí, že ho jeho dívka podvádí a celý zklamaný se vydá domů. Po cestě však narazí na vesmírný koráb a chtěla tomu i náhoda, že skončil na jeho palubě a míří si to někam ke hranicím známého vesmíru.

Zbytek prozrazovat nebudu, protože se to nesluší u žádné hry, zvláště pak u adventur. Naopak vám zase řeknu, že celá hra je napsaná ve Flashi, což ale vůbec není na škodu, protože to téměř nepostřehnete. Všimnete si ale vtipných scének a dialogů na každém kroku, které za dávných časů dělaly tento žánr tak populární a dnes nám umožňují zavzpomínat si na ty báječné časy s Agentem Mlíčňákem a jemu podobnými hrami.

Prakticky už není nic dalšího, co by se dalo ke hře podotknout - kdo ví, o čem mluvím, ten už dávno stahuje a jako malý se těší na nová dobrodružství, ostatní, kteří stále přemýšlejí, by to mohli alespoň zkusit - rozhodně nebudou zklamáni.

 

DOWNLOAD, homepage, 4.3 MB, 9/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků