Hlavní obsah
Foto: Profimedia.cz

Čtvrtý operátor reaguje, nabídl neomezené volání za 640 korun

Čtvrtý mobilní operátor Air Telecom, který loni na podzim koupil v Česku síť U:fon, rozšířil včera portfolio svých služeb o síť GSM a představil tarif neomezeného volání Air unlimited za vůbec nejnižší cenu na tuzemském telekomunikačním trhu – 640 Kč měsíčně včetně DPH.

Foto: Profimedia.cz
Čtvrtý operátor reaguje, nabídl neomezené volání za 640 korun

„Nabídka je určena pro dosavadní i nové zákazníky Air Telecomu, který stále ještě provozuje síť pod značkou U:fon,“ sdělil Právu mluvčí Air Telecomu Pavel Křižka.

Jak mluvčí upřesnil, 640 korun bude klient měsíčně platit v případě, že s operátorem podepíše dvouletou smlouvu. Pokud ale chce mít neomezené volání bez úvazku, zaplatí 749 Kč. Tedy stejně, jako teď s dvouletým úvazkem nabízejí Telefónica či T-Mobile.

Vodafone nabízí neomezené volání s dvouletým úvazkem za 691 Kč.
„Pro lidi, kteří méně volají, ale chtějí být dostupní, je zase určen náš nový tarif Air mini, jenž za měsíční paušál 140 korun poskytne 60 volných minut a 20 bezplatných SMS do jakékoli sítě,“ informoval Křížek.

Rekordně nízkými tarify se Air Telecom připojil k cenové revoluci, kterou minulý týden spustila Telefónica a hned poté ji následovaly T-Mobile a Vodafone.

U:fon byl český operátor, který poskytoval služby pouze prostřednictvím své celoplošné sítě CDMA. Nebyl proto řazen mezi klasické mobilní operátory. Loni na podzim převzala a oddlužila U:fona společnost Air Telecom, patřící do nadnárodní obchodní skupiny N&F Marketing Group.

Na dotaz, jak to tedy nyní bude s názvem U:fon, odpověděl Křižka: „Mobilní služby už budeme provozovat jen pod názvem Air Telecom, ale v platnosti samozřejmě zůstávají všechny smlouvy uzavřené s klienty U:fonu.“

Anketa
Využíváte neomezený tarif u svého operátora?
Ano
10.4 %
Ještě ne, ale chystám se
23.8 %
Ne, a ani o tom neuvažuji
65.8 %
Celkem hlasovalo 31661 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků