Pro širokou veřejnost se brány Las Vegas Convention Center, kde se CES bude konat, otevřou ve středu 6. ledna. Novináři však budou moci jednotlivé stánky a tiskové konference výrobců navštívit o pár dní dříve. Prohlížet novinky si budou lidé moci až do soboty 9. ledna.

K vidění by mělo být na 30 000 různých produktů. Kromě nových tabletů a počítačů také rekordéry, fotoaparáty či televizory. Stranou nezůstane ani nejrůznější příslušenství, a to nejen pro počítače, ale také pro automobily.

Virtuální a rozšířená realita

Velká pozornost by měla být na akci věnována také hráčům. Se speciálními helmami a brýlemi, které lépe hráče přenesou do děje jejich oblíbených titulů, se totiž příští rok doslova roztrhne pytel. Řada z nich bude k vidění právě na veletrhu CES. [celá zpráva]

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Zařízení pro virtuální realitu HTC Re Vive

Zdroj: archív výrobce

Přehled nejzajímavějších novinek letošního ročníku, který se konal také v lednu, naleznete v našem dřívějším článku. [celá zpráva]

Veletrh pořádá asociace Consumer Technology Association (CTA), která dříve vystupovala pod zkratkou CEA. Jde o největší akci svého druhu. Jen loni ji navštívilo na tři sta tisíc lidí.