Hlavní obsah

Horoskopy na úterý 7. ledna 2014

Svědomí hlupáků je vždy čisté

Horoskopy na úterý 7. ledna 2014

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Nedělejte si těžkou hlavu z toho, že byste museli porušit dané slovo, nebo odvolat nějaký slib. V porovnání s problémy, které by vás jinak čekaly, je to naprosté nic. Jsou chvíle a dny, kdy trochu egoismu neuškodí.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Díky inspiraci Venuše a Luny, konečně přijdete na to, jak zapůsobit na partnera, aby se alespoň částečně smířil s některými vašimi představami. Nepřepínejte síly, nejste v nejlepší kondici, snadno náhle zkolabujete.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Nezadaní lhostejně přejdou milostné tokání velmi atraktivní osoby. Ne, že by se vám nelíbila, ale budete mít starosti s jinými věcmi. Uklidní se situace ve vzdáleném příbuzenstvu. Něco vyřídíte telefonem, něco osobně.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Rostou vaše naděje na zlepšení materiální situace. Důležitou roli sehrají náhoda a ochota přátel pomoci vám s hledáním lepšího zaměstnání. Nepleťte se do partnerských sporů sousedů. Zavřete se doma a nikomu neotvírejte.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Je to smutné, ale i kdybyste měli pravdu pravdoucí, nakonec musíte udělat to, co vám nařídí šéf. Nesmíte se dát vyprovokovat k neuváženostem. Nezbývá, než se těšit na chvíli, kdy mu dojde, že udělal pořádnou hloupost.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Cestu vám zkříží atraktivní a chytrá osoba opačného pohlaví. Odvážné představy vás neopustí do doby, než se vám podaří domluvit si s ní schůzku. Důvěřujte své šťastné hvězdě. Pro odvážného není nic nemožného.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Jenom chuť něco změnit nestačí. Planety naznačují, že jsou nutné konkrétní a rázné kroky. K těm vám však bude chybět potřebná odvaha, takže na sklonku dne bude situace stejná jako ráno. Škoda promarněné příležitosti.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Poměrně lehce napravíte nedávnou chybu. Přispěje k tomu váš dar výmluvnosti a přesvědčivosti. Faktem je, že jste citliví na pozitivní vibrace planet, zejména Jupiteru. Zároveň dávejte pozor, aby s vámi někdo nemanipuloval.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Svému okolí, zejména lidem, kteří vám nevěří, podáte důkaz o svých schopnostech. Soužit vás však bude chování vaší lásky. Něco jí přeletí přes nos, a vy abyste si lámali hlavu, jak ji rychle zbavit těžkých depresí.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Nepokoušejte se naznačit šéfovi, že k stejnému cíli vedou různé cesty. Nepochopí vás a ještě se naštve. Najde se nový milý ctitel, jehož lichotky vás pořádně vyvedou z míry. Jste-li volní, můžete se pustit do malého milostného dobrodružství.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Své diplomatické nadání si vyzkoušíte na rozzlobených příbuzných. Díky pomoci Luny obstojíte, ale velká sláva to nebude. Až se jim v hlavě rozleží, co jste jim řekli, ozvou se znovu. Na chodníku i na vozovce vám hrozí drobné úrazy a nehody.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Nemračte se na okolní svět. Kvůli maličkostem si zbytečně pokazíte náladu a ostatní vás budu mít za mrzouta. Přátelé vás požádají, abyste se za ně přimluvili někde, kde máte dobré známé. Chvíli budete silně váhat.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků