Hlavní obsah

Horoskopy na sobotu 20.prosince 2014

Dovolme lidem, aby byli šťastni podle vlastních představ

Horoskopy na sobotu 20.prosince 2014

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Neuškodí, když si přivstanete, aby vám něco neuteklo. Chystáte-li se na milostnou schůzku, nenechte partnera dlouho čekat. Těžko byste mu potom mohli vytýkat špatnou náladu. Zdá se, že pro vás má milé předvánoční překvapení.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Do supermarketu jděte až poté, co vám rodina svatosvatě slíbí, že se bude krotit. V opačném případě se po návratu domů můžete při pohledu na stav svých financí lehce zhroutit. Všechno, co uděláte pro svůj vzhled, bude mít dvojnásobný efekt.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Merkur s Lunou vám nabídnou příležitost otevřeně a vlídně pohovořit s příbuznými nebo se sousedy. Vyjasníte si některé sporné otázky a vyléčíte staré bolístky. Všem se vám citelně uleví. Důležité je volit správná, přesvědčivá slova.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Osmělíte se a nahlas před celou rodinou řeknete, že jistou věc zvládnete nejlépe sami, bez toho, aby vám do toho někdo mluvil. Těžko spoléhat na to, že se to obejde bez ironických poznámek a nahlas vyslovených poťouchlostí.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Saturn varuje před zmatkováním a chybami. Budete-li toho chtít zvládnout víc, než na co vám stačí síly, tím spíše něco pokazíte. Těžko budete hledat společnou řeč s někým, kdo se dostal do potíží a nedokáže se s tím smířit.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Budete se dobře cítit všude, kamkoli zamíříte. Záleží jen na vás, jestli toho dokážete využít. Dostanete se na místa, kde vás čeká nejedno překvapení. Pro jistotu však alespoň trochu kroťte nadšení pro všechno nové. Není to vždy to nejlepší.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

V rodině se rozhoří vášnivá debata, ve které se moc neprosadíte. Může vás uklidnit, že podle Neptunu nakonec stejně dojde na vaše slova a žádné převratné změny vánočních plánů se konat nebudou. O malou půjčku vás požádá mladší příbuzný.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Nezadaní se mohou těšit na dnešní schůzku. Jako sůl potřebujete něžné pohlazení a slyšet laskavé slovo. Se sebezapřením se pustíte do věcí, na které jste v poslední době neměli náladu. Splatíte staré dluhy a odpovíte na pár dopisů.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Doma vás čekají záležitosti související s blížícími se svátky. Musíte se rozhodnout, do čeho se pustit hned a co lze odložit. Neuškodí, když si nenápadně zajistíte pomoc tchýně, tety nebo neteře. Možná přijdou docela rády.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

K realizaci jisté představy nepotřebujete ani tak odvahu, jako chytrost. Máte-li problémy, neřešte je silou a stupňujícím nátlakem. Příjemné posezení s přáteli se samozřejmě protáhne, takže přemýšlejte, čím si usmíříte partnera.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Vyhněte se příležitostným koupím. V prvním nadšení utratíte peníze za něco, co může počkat. Hlavně se nerozčilujte, škodí to zdraví. Partnera a děti bude nutné do práce honit, ale sami na vánoční přípravy nezůstanete. Všechny hodně chvalte.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Vaše chuť někam odjet a dát si pohov je pochopitelná, ale asi vám to nevyjde. Kupící se povinnosti vám něco podobného nedovolí. Jediným povyražením bude prohlížení vyzdobených výkladních skříní. To ale nebude levné.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků