Hlavní obsah

Horoskopy na pátek 19. června 2015

Buď si jist, že za vlčím uchem brzy následuje ocas

Horoskopy na pátek 19. června 2015

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Těžko přehlédnutelnými projevy přízně vás zahrne osoba z blízkého okolí. Nedejte se zmást, vyhledává pikantní zážitky a pak vás odmrští. Pohyb Jupiteru s Merkurem vytváří prostor k nenápadné, ale výnosné ekonomické aktivitě.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Odvážnými projekty šokujete okolí. Velkým rozmachem uděláte dojem na kolegy, přátele i příbuzné. Sebevědomě, s přirozenou samozřejmostí se budete pohybovat v cizím prostředí a navazovat cenné kontakty s různými lidmi.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Nezanedbávejte partnera, náhoda vás zavede na místa, kde by mohl propadnout dojmu, že je vám milejší společnost jiných lidí. Žárlivé scény a výčitky by vám na náladě nepřidaly. Nutno dodat, že zbytečná podezření nebudou cizí ani vám.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Povrchnost a roztržitost vám hrozí při vydávání menších částek. Je nutné si připomínat, že i pár drobných mohou být někdy docela velké peníze. V samotných základech by se mohl otřást váš citový vztah. Začnete se chovat sobecky.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Dramatické situaci se nevyhnete v zaměstnání. Nadřízení, klienti a zákazníci budou netrpěliví a nároční, hned tak se jim nezavděčíte. S ohledem na disharmonii v konstelaci Uranu s Marsem bude rozumné nikomu moc neodporovat.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Člověk, se kterým jste se nedávno nepohodli, je připraven změnit postoj, ale očekává, že mu dáte příležitost. Musíte se vzpamatovat a zavolat mu jako první. Rozhodování by vám měla usnadnit vyhlídka na výhody vašeho kroku.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Rodiče, sourozenci nebo starší děti přijdou se žádostí, která se nedá odmítnout. Čas, a možná i peníze, které do nich investujete, nelze považovat v žádném případě za ztracené. Omezte jízdu vozem v nočních hodinách.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Neúměrně více času vám zabere vyřízení záležitostí, které byste jindy zvládli během jednoho dne. Projeví se u vás určitá pohodlnost, přecházející místy v pasivitu. Máte nejvyšší čas se vzpamatovat, později už nic nedohoníte.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Nedejte se přemluvit k výdajům přesahujícím vaše možnosti. Rodinou pokladnu zruinujete, ani se nenadějete. Nepanikařte, když na něco zapomenete. Pokud by šlo o nějakou schůzku, stejně by nedopadla podle vašich představ.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Objevíte zajímavou pracovní příležitost. Velkou vadou na kráse však bude nesympatický šéf a stejně podivní kolegové. Nechat se nalákat jen na vysoký plat nebo funkci by bylo značně pochybné. Radost by vám dlouho nevydržela.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Po určitém váhání přijmete pozvání na schůzku týkající se vašeho podílu na jisté investici. Na její průběh budete mít s partnerem hodně rozlišný názor. Raději se však pohádat, než zbrkle šlápnout pořádně vedle.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Díky Merkuru s Neptunem můžete dosáhnout vylepšení pracovní smlouvy a podmínek. Důležité je, abyste si dohodu se šéfem nechali jen pro sebe. Zprávu, která vás zaskočí, nechte nejdříve uležet. Jinak byste jednali zbrkle.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků