Hlavní obsah

Horoskopy na neděli 2. března 2014

Je jednodušší připravit hostinu než pozvat hosty

Horoskopy na neděli 2. března 2014

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Ještě jednu, s chladnou hlavou, zvažte svoji šanci na sblížení s osobou, která na vaše nadbíhání téměř nereaguje. Luna varuje, že se budete zbytečně trápit a nelze vyloučit ani to, že se stanete terčem jedovatých poznámek.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Vaše upřímnost ve vztahu k přátelům, příbuzným a sousedům by byla chvályhodná jen v případě, že vám oplatí stejnou mincí. Jinak budete vypadat jako naivní blázen, kterému je možné namluvit prakticky cokoli.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Kroťte svoji zvědavost. Hodně vědět bývá někdy na škodu. Až dojde na lámání chleba, budete rádi, že se vás nikdo na nic neptá. Menší bouře se prožene vaším citovým vztahem. Stačí nedat partnerovi zapravdu nebo podpořit jeho kritiky.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Vaše antipatie k jisté osobě dosáhnou vrcholu. Stačí maličkost a vybuchnete jako saze. Ale jakmile si ulevíte, bude vám hej. Vzpomeňte si, co chtěli příbuzní. Mohou se ozvat a nevypadalo by dobře, kdyby vás přistihli, že jste na ně zapomněli.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Osoba, která se dnes kolem vás bude točit, vás opravdu miluje. Pokud tomu stále nevěříte, dejte jí šanci se vyjádřit. Třeba při posezení u sklenky vína. Při sportu pozor na pocit, že jste mistry světa. Chvíli se vám bude dařit a později padnete na záda.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Půjdete-li večer do společnosti, třeba do kina, potkáte někoho, kdo je vám přímo předurčený. Zvláště hledáte-li stálého partnera. Podle dráhy Venuše je to šance, kterou musíte chopit oběma rukama. Nemusí se opakovat.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Při větších nákupech ve velkých obchodních centrech si dávejte si pozor na dokumenty a peníze. Hrozí vám blíže neurčená škoda. Problémy budete mít s dospívajícími dětmi. Něco si umanou a vaše příkazy vezmou na lehkou váhu.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Překvapivě vám dojde, že se můžete spolehnout na někoho, komu jste dosud moc nedůvěřovali. Nepůjde přitom o maličkost. Dobrá nálada a spousta elánu vám umožní hravě stihnout všechno, co právě potřebujete.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Náladu vám pokazí starý, neuvážený slib. Jistá šance na nápravu tady je, ale musíte se opravdu snažit. Jisté potíže se objeví v milostných vztazích. Partner má nápad, který se vám nebude líbit. Najít kompromis nebude snadné.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)   

Promyšleně zapracujete na prohloubení vztahu s novou známostí. Důležité je, že vás začíná brát vážně. Tohle už na pouhý flirt nevypadá. Pozor při řízení vozu na neznámých komunikacích. Nepřeceňujte své schopnosti.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Objevíte způsob, jak na nabroušeného příbuzného. Partner bude o vašich metodách pochybovat, ale pořádně ho překvapíte. Jinak je dnešek vhodný spíše pro pasivní odpočinek. Nikdo by vám neměl vyčítat posezení s knihou nebo u televize.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Příbuzný, soused nebo známý, kterého vám stačí vidět jednou za rok, vám opět vstoupí do cesty. Ničeho se však nemusíte obávat. Využijete síly konstelace Marsu s Uranem a dáte mu jasně najevo, že jste jako voda a oheň.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků