Hlavní obsah

Horoskopy na čtvrtek 23. července 2015

Pravda nemá potřebu se skrývat

Horoskopy na čtvrtek 23. července 2015

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Nachomýtnete se k hádce známých nebo kolegů. Žádná radost, protože vaše snaha je uklidnit se obrátí proti vám. Planety nepřejí ani důležitým profesionálním rozhodnutím a uzavírání smluv. Co půjde, odložte na lepší den.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Přátelé kritizující některé vaše plány, mohou mít pravdu. Dnešek je mimořádně vhodný k analýze minulých i budoucích rozhodnutí. Platí to také v případě pochybností týkajících se milostných vztahů. Důležité je zůstat sám sebou.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Chtít na někom, aby překročil svůj stín, by bylo nejen odvážné, ale i hodně naivní. Stejně tak snaha přimět partnera nebo přítele k větší rozhodnosti. Každý je takový, jaký je. S tím už se budete muset nějak srovnat.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Neprovokujte nadřízené, mají předem jasně navrch. Chvilková popularity mezi kolegy vám nestojí za to. Dají o sobě znát důsledky nesplněných slibů kamarádům nebo příbuzným. Na zlobení a sebekritiku je bohužel pozdě.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Připravte se na vypjaté rozhovory s lidmi, kteří na vás budou něco požadovat. Byla by chyba podlehnout přemlouvání nebo výhrůžkám. Výsledek pak stejně nebude stát za nic. Podmínky pro skvělý večer vytváří Luna.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Šetřete s nabídkou pomoci lidem, kteří si ji nezaslouží. Vaši ochoty by mohl někdo lehce zneužít.

Ve firmě bude panovat pěkný zmatek. Díky Jupiteru si uchováte potřebný nadhled a nedovolíte, aby s vámi někdo mával.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

V práci bude nutné zaskočit za někoho, kdo toho moc neumí a nedokáže. Není vám co závidět. Nadřete se a výsledek bude takový nijaký. S příbuznými se pohádáte kvůli jednání mladšího synovce či bratrance. Nechtějí vidět jeho chyby.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Předvídavě se rozhodnete pro náročné, ale jediné správné řešení jisté náročné záležitosti. Nedáte na radu méně odvážných lidí a budete se řídit intuicí. Na nervy vám zabrnká zatvrzelý byrokrat a puntičkář. Vaši žádost shodí ze stolu.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Vyjdete vstříc partnerovi a doprovodíte ho do společnosti, která vám nesedí. Zároveň ve vzduchu visí hrozba, že někomu řeknete něco hodně nemilého. Zmírní se vaše chronické zdravotní potíže. Začnete užívat slabší léky.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

S šarmem a vtipem budete navazovat nové známosti. Představíte se rovněž jako pozorní přátelé, kteří umějí naslouchat. Doma se však může stát, že se nepohodnete s partnerem kvůli dětem či penězům. Bouřka se rychle přežene.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Chcete-li ušetřit čas a peníze, více využívejte veřejné dopravy. Nemusíte všude jezdit vlastním vozem. V zácpách a při dopravní špičce můžete přijít k úrazu. Zklidní se vaše vztahy se spolupracovníky. Budete si pomáhat a vyjdete si vstříc.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Známé a příbuzné si budete držet od těla a nedovolíte, aby se pletli do vašich záležitostí. Partner bude možná trochu nespokojeně brblat, ale nakonec vám dá zapravdu. Potěší vás dobrá fyzická forma. Předvedete se při sportu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků