Hlavní obsah

Horoskopy na čtvrtek 21. prosince 2017

Co je krásné, to je dobré, co je dobré, brzy bude i krásné

Horoskopy na čtvrtek 21. prosince 2017

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Nevěšte hlavu, stále ještě máte šanci koupit něco hezkého a originálního. Musíte se však vypravit dál od středu města. Partner přijde s nápadem, jehož realizace nebude levná, ale měla by z něho prospěch celá rodina.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Dohánět večer to, co jste nestihli během dne, není nejlepší nápad. Práci odbudete a druhý den budete chodit jako mátohy. Nemusí být všechno stoprocentní, vaše zdraví a pohodová nálada jsou pro vaše nejbližší mnohem důležitější.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Nevíte-li již kudy kam, jde o jasný signál, že je třeba obrátit se s žádostí o pomoc na příbuzné. Konstelace Merkuru s Jupiterem je spolehlivou zárukou toho, že vás neodmítnou. Naopak, budou mít radost, že jsou užiteční.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Opatrně jednejte se známými, o kterých víte, že prožívají nějakou krizi. Stačí hodně málo a začnou vás považovat za nepřítele, ne-li viníka svých potíží. Berte vážně názory mladších dětí, mohou mít naprostou pravdu.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Peníze, které dostanete, byste měli bezpečně uložit. Bohatě stačí to, co už jste nakoupili. Dost pravděpodobná se zdá možnost, že se dohodnete s kolegou nebo přítelem na výměně jednoho dárku. Vám se přestává líbit a jemu se hodí.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

V práci si věci zorganizujete tak, abyste se nepředřeli a zbyly vám síly na doma, na vánoční úklid, vaření a pečení. Existuje však nebezpečí, že vás to nebude dlouho bavit. Nezbývá než zapřáhnout další rodinné příslušníky.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Nemá smysl se přemáhat a nutit do náročných činností. Myšlenkami jste úplně jinde, stačí, když nevypadnete z běžného tempa. Možná nakonec někomu zavoláte a pozvete ho na kávu či sklenku vína. Malá přestávka vám udělá dobře.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Vrátíte se k partnerovým náročným představám. S pomocí Luny se vám je podaří uvést na správnou, nebo alespoň únosnou míru. Držte jazyk za zuby, ostřejší, jedovatá poznámka vyvolá bouři, která bude doznívat nepříjemně dlouho.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Nesnažte se měnit něco, co se osvědčilo. Mohlo by se stát, že všechno bude jen horší a horší. Příliš podléháte okolní atmosféře, začínáte zbytečně se vším spěchat. Používejte jen osvědčené lékařské a kosmetické přípravky.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Vznáší se nad vámi blíže neurčitá hrozba. Nesmíte kývnout na nic, o čem nejste plně přesvědčení. Přijde za vámi mnoho lidí, včetně vypočítavých podvodníků na to, abyste se soustředili a všechno podrobně promysleli.  

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Šanci se předvést máte v zaměstnání. Nabídněte se, že převezmete povinnosti, kterým se zvláště nyní ostatní vyhýbají. Šéf to určitě ocení, když ne hned, tak později. Pozor na flirtování a vysedávání s osobami opačného pohlaví.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Žádný pokus o soupeření neberte moc vážně. V těchto dnech a zejména dnes je to bláhové. Na cestě máte něco peněz, takže můžete bez výčitek svědomí vyrazit na další nákupy. Doma budete spíše jen asistovat pracovitému partnerovi.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků