Hlavní obsah
Prodejna módního řetězce Forever 21 v Kalifornii Foto: Profimedia.cz

Americký módní řetězec Forever 21 otevře v Česku první obchod

Na český trh vstupuje americký řetězec s módou Forever 21. První obchod otevře v pražském Centru Černý Most na podzim tohoto roku. Plocha prodejny bude 1300 metrů. Řetězec plánuje expanzi do devíti zemí Evropy.

Prodejna módního řetězce Forever 21 v Kalifornii Foto: Profimedia.cz
Americký módní řetězec Forever 21 otevře v Česku první obchod

"Trh v ČR, díky svému dynamickému potenciálu a značnému zájmu o módu, představuje pro Forever 21 velkou výzvu a jedinečnou příležitost. Náš nový obchod v Praze bude odrážet nejenom celosvětové módní trendy, ale rovněž všem zákazníkům zprostředkuje zážitek z moderního nakupování," řekl Alexandros Doukas, ředitel společnosti Teren Management Europe, která značku prostřednictvím franšízy uvádí na dalších devět trhů Evropy.

Do konce letošního roku plánuje společnost otevřít obchody v České republice, Polsku, Portugalsku, Rumunsku a na Slovensku.

Společnost byla založena v Los Angeles v roce 1984. Dnes je značka Forever 21 jedním z největších specializovaných prodejců ve Spojených státech. V současnosti provozuje více než 730 obchodů ve 48 zemích světa. Zaměřuje se na prodej tzv. fast-fashion, tedy rychlé módy, která přináší nejnovější trendy z přehlídkových mol.

Mezi největší tuzemské prodejce oděvů patří Lidl, Tesco Stores, Hennes & Mauritz, C&A moda, KiK, New Yorker či Takko.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků