Hlavní obsah
Jiří Rusnok Foto: Petr Josek, Reuters

Získá Rusnokova vláda důvěru poslanců? Sázkaři se neshodnou

Sázkové kanceláře se neshodnou, zda nová vláda Jiřího Rusnoka získá důvěru poslanců. Společnost Unibet předpokládá, že kabinet ve Sněmovně uspěje. Na tuto možnost vypsala kurz 1,72:1 a na nezískání důvěry vypsala vyšší kurz 2:1. Konkurenční Fortuna sázení na vznikající kabinet uzavřela už v pátek a favorizovala naopak možnost, že kabinet důvěru poslanců nedostane.

Jiří Rusnok Foto: Petr Josek, Reuters
Získá Rusnokova vláda důvěru poslanců? Sázkaři se neshodnou

"Ohledně nastavení kursů jsme hodně diskutovali, ale nakonec jsme se rozhodli vsadit na vyjednávací schopnosti Miloše Zemana a hypoteční splátky českých poslanců," uvedl Stanislav Jurečka, manažer Unibetu pro Českou republiku. Podle něj nakonec budou poslanci hlasovat jinak, než jak se v současnosti vyjadřují do médií.

Bookmakeři Fortuny naopak vznikající vládě příliš nevěřili. Na to, že Rusnokova vláda důvěru získá do konce července, vypsali kurz 8:1, uvedl mluvčí Petr Šrain. Zároveň společnost vypsala kurz 9:1 na to, že vládě nevyjádří důvěru ani jeden poslanec.

Společnost Tipsport sázky na možné nezískání důvěry nové vlády nevypisovala. Podle mluvčího Lubomíra Ježka nicméně po policejní razii na úřadu vlády vypsala několik sázek počínaje demisí premiéra Petra Nečase a konče sázením na osobu ministra financí v Rusnokově vládě.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků