Hlavní obsah
Magistrát hlavního města Prahy Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

V kanceláři na pražském magistrátu zemřel zastupitel

V budově pražského magistrátu zemřel v úterý ve své kanceláři dlouhodobý pražský zastupitel za KSČM Petr Zajíček. Informoval o tom mluvčí pražského magistrátu Jiří Wolf. Příčinu smrti podle něj zatím lékaři nezjistili. Zajíček oslavil letos v září 61. narozeniny.

Magistrát hlavního města Prahy Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
V kanceláři na pražském magistrátu zemřel zastupitel

"Vedení hlavního města Prahy vnímá jeho náhlý odchod jako citelnou ztrátu pro zastupitelský sbor města a vyslovuje jeho rodině a pozůstalým upřímnou soustrast," uvedl Wolf.

Zajíček byl místopředsedou klubu KSČM na zastupitelstvu hlavního města, členem několika výborů zastupitelstva, aktivně se věnoval především problematice pražské dopravy. V minulosti neúspěšně kandidoval na primátora Prahy.

Jeho kolegové z klubu o této události nevěděli. "Pokud by to byla pravda, je to nenahraditelná škoda. To byl náš nejlepší zastupitel s ohromnou znalostí Prahy," řekl zastupitel Viktor Pázler (KSČM).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků