Hlavní obsah

Teploty o víkendu vystoupají až na 23 stupňů

Tento víkend Česko aprílové počasí se vší pravděpodobností nečeká. Tuto sobotu a neděli bude krásně teplo a slunečno. Obloha bude jasná, teploty se budou pohybovat kolem 20 stupňů.

Teploty o víkendu vystoupají až na 23 stupňů

Ve čtvrtek bude jasno nebo skoro jasno, nejvyšší teploty se vyšplhají na 18 až 22 stupňů. V polohách kolem 1000 m bude kolem 13 stupňů. Vítr bude jen slabý. V noci ze čtvrtku na pátek teplota klesne na 8 až 4 stupně.

Příliv teplého vzduchu, který do ČR proudí z jihu, bude pokračovat i v pátek. Přestože se ráno mohou objevit mlhy, den bude slunný a nejvyšší teploty dosáhnou dokonce 19 až 23 stupňů.

Ani víkend nás svým  počasím nezklame. Nejvyšší teploty v sobotu se vyšplhají na 20 stupňů, v neděli by mohlo být ještě o stupeň tepleji. Obloha by měla být tyrkysově modrá bez mráčků.

Také pondělí bude ve znamení jasné oblohy a teplot až nad 22 stupňů.

Aprílové počasí ale Česko příští týden už asi nemine. "Více oblačnosti, déšť a bouřky čekáme v úterý," upozornila meteoroložka Dagmar Honsová z Meteopressu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků