Hlavní obsah
Uprostřed nově vydlážděného nádvoří zámku si můžete příjemně relaxovat. Foto: Marek Venuta

Správa letišť roušky zaměstnancům nerozdala

Česká správa letišť (ČSL) popírá, že by její zaměstnanci už museli povinně nosit kvůli nebezpečí nákazy nemocí SARS hygienické respirační roušky.

Uprostřed nově vydlážděného nádvoří zámku si můžete příjemně relaxovat. Foto: Marek Venuta
Správa letišť roušky zaměstnancům nerozdala

"Míra rizika šíření této nákazy je na letišti v Praze-Ruzyni zřejmě ještě nižší než na jiných evropských letištích. Z Ruzyně totiž žádná letecká společnost nevypravuje přímé lety do oblastí, nejvíce zasažených SARS," sdělila v úterý Právu tisková mluvčí ČSL Anna Kovaříková. Reagovala tak na článek ve včerejším vydání Lidových novin.

Mluvčí ovšem potvrdila, že hygienické roušky v Ruzyni k dispozici skutečně jsou. "V případě, že by některý ze zaměstnanců o roušku sám požádal, bude mu samozřejmě přidělena. Ve skladu letištní zdravotní služby je jich dostatečná zásoba," ujistila. Kovaříková rovněž připouští, že některé z aerolinek, jež mají své kanceláře v Ruzyni, mohly již roušky rozdat svému personálu, který je v přímém kontaktu s přilétajícími cestujícími.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků