Hlavní obsah
Jiří Paroubek na sjezdu NS-Lev21 na konci listopadu Foto: Petr Horník, Právo

Paroubek jednal ve stejný den jako ČSSD. Asi se mu stýská, soudí Hašek

Praha zažila v sobotu zajímavý souběh politických akcí. Národní socialisté, které vede Jiří Paroubek, jednali ve stejný den jako ČSSD. Tu Paroubek opustil na počátku října. První místopředseda soc. dem. Michal Hašek k souběhu poznamenal, že se možná Paroubkovi stýská po jednáních oranžových.

Jiří Paroubek na sjezdu NS-Lev21 na konci listopadu Foto: Petr Horník, Právo
Paroubek jednal ve stejný den jako ČSSD. Asi se mu stýská, soudí Hašek

Soc. dem. se v sobotu sešli v hotelu Olšanka v Praze 3, předsednictvo Paroubkovy nové strany Národní socialisté - levice 21. století rokovalo ve svém sídle v Radlické ulici v Praze 5. [celá zpráva]

K obdobné situaci přitom došlo 12. listopadu.

ČSSD pořádala v pražském hotelu Olympik programovou konferenci a ve stejnou dobu delegáti sjezdu ČSNS 2005 rozhodli, že se sloučí s novým Paroubkovým politickým projektem.

Hašek po skončení jednání ústředního výkonného výboru své strany komentoval souběh s nadsázkou. „Možná se Jiřímu Paroubkovi stýská po jednáních sociální demokracie,“ poznamenal první místopředseda ČSSD.

Hašek doplnil, že jeho straně fakt, že se jednání kryjí, nevadí. „Možná používá pan Paroubek starý diář,“ rýpnul si ještě Hašek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků