Hlavní obsah

Od středy do pátku budou tropické třicítky

Od středy do pátku tento týden se očekává tropické počasí, kdy se teploty vyšplhají na 26 až 30 stupňů Celsia. Po celou dobu bude jasno až polojasno. Právu to řekl v pondělí Jan Horák z pražského Meteopressu.

Od středy do pátku budou tropické třicítky

"Vím, že školáky moc nepotěším, protože ve čtvrtek jim začíná nový školní rok a určitě při takových teplotách by raději než ve třídě byli u vody. Počasí u nás bude ovlivňovat tlaková výše, a ta nám přinese teplé letní počasí. Částečně se pokazí až v sobotu," informoval meteorolog.

Po celý tento týden až do pátku by mělo být jasno až polojasno, pouze v sobotu při přechodu studené fronty se očekává více oblačnosti, přeháňky a bouřky a samozřejmě i ochlazení.

Nebude ale velké, pouze na 24 až 28 stupňů Celsia. Stejný ráz počasí bude mít i neděle, kdy teploty budou v rozmezí 24 až 28, ale deště již bude méně.

Očekává se spíše polojasno. Konec srpna a začátek září tedy bude horký. Jak to bude v dalších dnech, zatím ještě meteorologové přesně nevědí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků