Hlavní obsah
Sázková kancelář Fortuna Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Na vítězství ODS sázejí lidé i přes sto tisíc

Na vítěze červnových voleb do Sněmovny už začaly padat odvážné sázky. Jejich výše se už někde dostala dokonce do řádu stovek tisíců. Pobočka Fortuny v Jičíně například zaznamenala sázku 100 000 korun na vítězství ODS a na to, že sociální demokraté získají víc hlasů než komunisté. Pokud sázkařův odhad vyjde, může počítat s čistým ziskem 53 000 korun.

Sázková kancelář Fortuna Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
Na vítězství ODS sázejí lidé i přes sto tisíc

Lidé nejvíce sázejí na favorizovanou ODS, rostou však i sázky na Stranu zelených, která je považována za černého koně letošních sněmovních voleb.

Od té doby, co se zelení v předvolebních průzkumech přehoupli přes pětiprocentní hranici a jejich preference dále stoupají, dávají lidé peníze nejen na to, že se zelení dostanou do Sněmovny, ale někteří dokonce věří v celkové vítězství této strany. Potvrzuje to sázka jedné paní z Hradce Králové, která tento týden vložila do vítězství zelených 4000 korun.

Fortuna také přijala "složenou" sázku. Celkový kurz 3,12:1 byl vypsán na účast Strany zelených ve Sněmovně, obsazení postu premiéra Mirkem Topolánkem (ODS) a vítězství ČSSD nad KSČM.

Zatím nejvyšší vsazenou částku na výhru ODS v letošních volbách zaznamenala Fortuna 26. ledna v Hradci Králové, kde klient vsadil na ODS 150 000 korun.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků