Hlavní obsah

Ministerstvo vnitra zaregistrovalo sdružení Přátelé Miloše Zemana

Občanské sdružení Přátelé Miloše Zemana bylo 24. července oficiálně zaregistrováno ministerstvem vnitra. Podle mluvčího sdružení Miroslava Grégra nyní začne přijímání a rozesílání přihlášek. Příští pondělí by se také mělo uskutečnit v Praze setkání s expremiérem Milošem Zemanem, na kterém se bude ladit programové prohlášení.

Ministerstvo vnitra zaregistrovalo sdružení Přátelé Miloše Zemana

„Máme odsouhlasené stanovy. Nyní můžeme začít budovat organizační zázemí. Začneme těm, kteří se předběžně přihlásili, rozesílat přihlášky. A samozřejmě že budeme otevřeni přijímání přihlášek široké veřejnosti,“ informoval Právo Grégr.

Koncem června dosáhl počet zájemců o vstup do sdružení pěti set. „Zájem narůstá, už převyšuje poslední informaci. Hlavně chceme počkat, až se přihlášky sejdou, abychom mohli dát přesnou informaci,“ řekl k tomu v úterý Právu Miroslav Šlouf.

„Máme zajištěné kancelářské prostory. Budeme na dobré adrese, v Opletalově ulici. Počítám, že se tam nastěhujeme během srpna,“ upřesnil Grégr. První větší akce sdružení se má uskuteční s počátkem nového školního roku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků