Hlavní obsah
Foto: Vladimír Vácha, Právo

Maturantky mohou do Temelína na stáž, nebudou se vybírat podle fotek v plavkách

Infocentrum temelínské jaderné elektrárny v reakci na nesouhlasné komentáře uživatelů, které se objevily na sociálních sítích, zrušilo facebookovou anketu, v níž měli lidé určit, která z finalistek soutěže Maturantka roku získá v elektrárně stáž.

Foto: Vladimír Vácha, Právo
Maturantky mohou do Temelína na stáž, nebudou se vybírat podle fotek v plavkách

Snímky dívek v plavkách vyfotografované uvnitř jedné z chladicích věží rozvířily po úterním zveřejnění na serveru Aktuálně.cz debatu o tom, jaké kvalifikační předpoklady se od stážistů, potažmo zaměstnanců elektrárny, patřící ke strategické infrastruktuře státu, vlastně očekávají.

Infocentrum ve středu soutěž ukončilo s tím, že stáž mohou absolvovat všechny finalistky soutěže.

Vítězem facebookové soutěže se stávají … všichni zájemci o technické obory Profil Infocentrum Temelín se rozhodl ukonč...

Zveřejnil(a) Infocentrum JE Temelín dne 21. červen 2017

„Nechtěli jsme se soutěži nikoho dotknout. Smyslem zapojení do soutěže byla podpora technického vzdělávání. Pokud však původní vize vyvolala pochybnosti či znepokojení, velmi nás to mrzí a omlouváme se,” uvedlo pořádající infocentrum.

DEJTE LAJK A POMŮŽETE JEDNÉ KRÁSCE KE STÁŽI (Y) V netradiční fotoateliér se proměnil vnitřek chladicí věže. :o Dnes zde...

Zveřejnil(a) Infocentrum JE Temelín dne 19. červen 2017

Neopomnělo zdůraznit, že o stáž či zaměstnání se mohou ucházet všichni zájemci o technické vzdělávání.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků