Hlavní obsah
 

Kancléř Mynář se oženil, za svědka mu šel prezident Zeman

Kancléř Vratislav Mynář si v sobotu po poledni v Osvětimanech na Slovácku vzal moderátorku České televize Alexandru Noskovou. Svatba se uskutečnila v místním kostele, ženichovi šel za svědka prezident republiky Miloš Zeman.

 
Kancléř Mynář se oženil, za svědka mu šel prezident Zeman

"Půjdu rád, protože má nesmírně půvabnou nevěstu. Možná, že jste ji viděli. Člověk v mém věku už může pouze hezkou ženu olíznout mlsným pohledem, a to je tak všechno, co může, takže se na to těším," řekl podle ČTK Zeman.

Na místě byly asi dvě desítky policistů a členů ochranky. Mynář v Osvětimanech podniká a působí jako zastupitel.

Prezident Miloš Zeman přijíždí na sobotní svatbu kancléře Vratislava Mynáře a Alexandry Noskové

Foto: Aleš Fuksa, Právo

O drobný incident se nechtěně postarala skupina čtyř cyklistů na horských kolech, kteří projeli po uzavřené silnici a na okamžik zpozdili příjezd Mynářovy budoucí manželky.

Ochranka projíždějící cyklisty nezvládla odklonit, reportérovi Práva cyklisté později sdělili, že tuto trasu projíždějí pravidelně a z jejich strany nemělo jít o žádnou provokaci.

Alexandra Nosková

Foto: Aleš Fuksa, Právo

Nosková kvůli vztahu s politikem musela přestat moderovat zprávy

Vztah kancléře a redaktorky České televize Noskové vyšel najevo na konci roku 2013. Nosková poté musela opustit post moderátorky zpráv v celostátním vysílání. Moderovala regionální a dopravní zpravodajství. V televizi sice zůstala, kvůli rizikovému těhotenství již ale delší dobu nepracuje.

Kancléř v poslední době čelí kritice kvůli podezřele levnému nákupu vily v pražských Strašnicích a stále chybějící bezpečnostní prověrce. Žádost o ni podal před více než rokem.

Svatba se konala za přítomnosti ochranky

Foto: Aleš Fuksa, Právo

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků