Hlavní obsah

Havarovaný kamion na Pražském okruhu téměř zablokoval oba směry

Dopravu na Pražském okruhu mezi dálnicemi D5 a D6 zkomplikovala v sobotu odpoledne nehoda kamionu, který zůstal stát po nárazu do svodidel napříč dálnicí v obou směrech.

Havarovaný kamion na Pražském okruhu téměř zablokoval oba směry

K nehodě došlo na 25. kilometru Pražského okruhu u Zličína. Řidič jedoucí směrem k letišti narazil ze zatím neznámých příčin do středových svodidel, která značně poškodil. Kamion pak zůstal stát napříč dálnicí částečně v obou směrech.

Doprava mohla plynout jen jedním pruhem v obou směrech.

Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

Dálnice byla v místě nehody průjezdná vždy jedním pruhem. Prakticky okamžitě se tak vytvořily dlouhé kolony. "Na místě zasahují dvě jednotky pražských hasičů. Ještě před jejich příjezdem zde pomáhali dobrovolní hasiči z Březiněvsi, kteří jeli náhodou okolo," uvedla mluvčí hasičů Kateřina Suchánská.

Z kamionu na dálnici unikla nafta. Hasiči pomocí páčidel, kladiva a rozbrusové pily odstranili svodidla, která bránila ve vyproštění kamionu. O samotné vyproštění se postará specializovaná firma. Okolnosti nehody vyšetřuje policie.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků