Hlavní obsah
Bohuslav Sobotka se zdraví s Valtrem Komárkem. Foto: Petr Hloušek, Právo

Čestný předseda ČSSD Komárek podpořil Zemanovu kandidaturu

Prezidentský kandidát Miloš Zeman se může pochlubit dalším podporovatelem z řad ČSSD. Ačkoliv tato strana oficiálně v klání o Hrad podporuje svého místopředsedu Jiřího Dienstbiera, čestný předseda ČSSD Valtr Komárek ve čtvrtek podpořil právě Zemana.

Bohuslav Sobotka se zdraví s Valtrem Komárkem. Foto: Petr Hloušek, Právo
Čestný předseda ČSSD Komárek podpořil Zemanovu kandidaturu

Zemanův prezidentský tým se Komárkovou podporou pochlubil v tiskové zprávě i na Facebooku. „V kanceláři prezidentského kandidáta Miloše Zemana čestný předseda ČSSD Valtr Komárek vyjádřil podporu Zemanově prezidentské kandidatuře. Miloš Zeman mu za tuto podporu poděkoval a vyjádřil přání o další spolupráci,“ uvádí se na stránce Miloš Zeman na Hrad.

V rámci ČSSD nejde o první takový případ. Zemanovi už vyjádřili přízeň například děčínský poslanec Jaroslav Foldyna nebo senátor Jaroslav Palas. Na nedávný křest Zemanovy nové knihy pak dorazila místopředsedkyně ČSSD Marie Benešová.

Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka byl informací překvapen. Navíc upozornil, že Komárek už vyslovil podporu Dienstbierovi. „Musím říct, že o tom nemám žádné informace a pokud vím, tak Valtr Komárek podpořil našeho kandidáta Jiřího Dienstbiera,“ řekl Novinkám.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků