Dopravu na Vsetínsku ve Zlínském kraji komplikují sněhové přeháňky. Na vozovkách místy leží slabá vrstva čerstvého sněhu a dohlednost je omezená. Přeháňky jsou i na Kroměřížsku, na Uherskohradišťsku mrholí. Cesty jsou tam ale bez omezení sjízdné.

Na jihočeských silnicích místy zůstává ujetý nebo rozbředlý sníh. V nižších polohách kraje se kvůli mrznoucím srážkám může tvořit také náledí. Varují před ním silničáři zejména na Písecku, kde se objevují dešťové přeháňky. Ujetá vrstva sněhu čeká řidiče na Šumavě na úsecích udržovaných inertním posypem. Rozbředlý sníh zůstává na komunikacích udržovaných chemicky.

Silničáři z Olomouckého kraje motoristům doporučují jízdu se zvýšenou opatrností zejména na Šumpersku a Jesenicku. Na místních vozovkách místy leží sněhová kaše či slabá sněhová vrstva. Na severu kraje napadly až dva centimetry sněhu.

Silnice v Moravskoslezském kraji jsou sjízdné se zvýšenou opatrností. Na většině území drobně sněží, na Frýdecko-Místecku a Novojičínsku mohou řidiči narazit i na ledovku.

Na horách stále sněží

Všechny silnice v Ústeckém kraji jsou po nočním sněžení sjízdné. Především v horských oblastech ale silničáři doporučují zvýšenou opatrnost. Na horách se stále vyskytují sněhové přeháňky, řidiči by proto sem neměli bez řádné zimní výbavy jezdit.

Po nočním sněžení musejí řidiči v Plzeňském kraji počítat s opatrnější jízdou po mokrých vozovkách, na kterých je místy vrstva rozbředlého sněhu nebo i náledí. Sjízdné jsou všechny silnice. Zvýšenou pozornost by měli věnovat jízdě zejména řidiči na Rokycansku a na Domažlicku. Zbytky sněhu po pluhování zůstaly ještě na dálnici D5 mezi 131. a 151. kilometrem.