Hlavní obsah

Horoskopy na úterý 6. prosince 2016

6. 12. 2016, 0:02
Novinky, sojka

Když prohrajete, nezapomeňte na tu lekci

Článek

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Pohrajete si s protivníkem, který se mylně domnívá, že už vás má na lopatě. Sehrajete mu prvotřídní představení, na jehož konci oslavíte velké vítězství. Potrápí vás náladovost blízké osoby. Smiřte se s tím, že budete jako oheň a voda.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Náročné bude jednání s člověkem, který všechno vidí jen v černých barvách. Musíte být opravdu hodně, hodně nad věcí, abyste nevybuchli a neřekli nebo neudělali něco, co se nedá vzít zpátky. Pár lidí vás škodolibě pozoruje.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Přijdete s originálním názorem na problém, který šéfovi nedá spát. Bude nadšený a jeho přízeň se pozitivně projeví na výši vašich odměn. Neberte dětem iluze o tom, na co se mohou těšit o Vánocích. Nějak to dopadne.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Nedělejte problémy z maličkostí. Máte dost elánu i znalostí na to, abyste se s nimi postupně vyrovnali. Nežehrejte na osud, musíte si jen víc věřit. Hezké chvíle vás čekají s kamarády. Potěší vás, že je na ně plné spolehnutí.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Drobné neshody s rodinou a příbuznými vás nesmí svádět k ostřejšímu tónu. V takovém případě všechny popudíte proti sobě. Okamžité úspěchy nečekejte při dnešních pracovních jednáních. Dostaví se trochu později.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

V případě chybného kroku se nelitujte, neodhalujte své slabosti. Konstelace Saturnu s Marsem sice zabrání nejhoršímu, ale nemůžete zůstat pasivní. Kolem vás se to bude hemžit lidmi, kteří vám rozhodně palce nedrží.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Závist se občas zmocní každého, ale nesmí překročit jisté hranice. Úspěch rivalů nebo konkurence vás pochopitelně nepotěší, ale nic radikálního zatím nepodnikejte. Vyděsí vás ztřeštěný nápad starších dětí. Snad jim ho rozmluvíte.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Buďte optimisty, vývoj jisté nepříjemné situace se na poslední chvíli změní, a zase budete sedět pevně v sedle. Zamilované rozesmutní partnerův náhlý chlad. Možná byste měli začít zpytovat svědomí, jestli to není vaše vina.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Vaše výhrady vůči některým nadřízeným jsou asi oprávněné, ale rozhodně se musíte ohradit proti pokusu rozzlobených kolegů zapojit vás do podivných, nechutných pletich. Nic tím nezískáte, jen se ošklivě ušpiníte.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Soustřeďte se na jedinou věc, řešte jen jeden, hlavní problém. Budete-li honit více zajíců najednou, nedopadne to dobře. Rodiče nebo prarodiče vás opět začnou bombardovat dotazy ohledně vaší představy letošních Vánoc.            

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Neřízený běh dnešních událostí vás může opravdu pořádně vytáčet, ale všechno zvládnete jen s chladnou hlavou. Nestyďte se požádat o pomoc nebo radu osvědčené kamarády. Objektivně hodnoťte vlastní síly.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Milé překvapení chystá vašemu srdci blízká osoba. Nevyzvídejte, o co jde. Čekejte trpělivě, vaši radost to znásobí. Mladší ročníky by měli mít na paměti, že hledání dalších milostných zážitků může skončit fiaskem.

Reklama

Související témata:

Výběr článků