Hlavní obsah

Horoskopy na úterý 29. dubna 2014

29. 4. 2014, 0:01
Novinky, sojka

Úspěch je žebřík, na který nelze lézt s rukama v kapsách

Článek

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Nechoďte do otevřených sporů. Vaše jednání určuje sklon k hazardu a neodpovědnosti. Nejste-li si stoprocentně jistí, počkejte na vhodnější příležitost. Stejně tak neriskujte navazování náhodných, zejména nočních známostí.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Jste stejně nervózní, jako řada lidí kolem vás. Nenamlouvejte si, že jednou rukou napravíte něco, co jiní nezvládli nebo pokazili. Držte se zpátky, ať neutržíte ostudu. Stanete-li se svědkem dramatické hádky známých, prchejte pryč.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Díky dobře propočítanému kroku zdoláte důležitý stupínek na cestě za kariérou. Zatímco kolegové budou tápat, chytíte nabízenou příležitost oběma rukama. Poznáte přitažlivou, a co je důležité,  volnou osobu opačného pohlaví.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Šéfové si vezmou na paškál kolegy, kteří nestačí na svoje povinnosti. Okolní dění jen sledujte, do ničeho nezasahujte. Překvapivě vás osloví osoba, která vás nedávno odmítla. Nedělejte proto nevhodné drahoty.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Dlouhé kázání vám udělá někdo, kdo se rád poslouchá. Dlouho se s ním bavit nebudete. Právem lze pochybovat, že si z jeho vyprávění odnesete něco pozitivního. Cestou z práce si pořídíte praktickou věc do bytu.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

V nejasných situacích v zaměstnání se chovejte zdrženlivě. Uplyne sotva pár hodin a někteří lidé radikálně změní názor i stranu sporu. Zajímavý závěr pro vás bude mít setkání s člověkem, který nijak neskrývá velké ambice.

VÁHY ( 23.9. – 23.10)

Přijdete-li v práci s příliš originálním nápadem, těžko naleznete podporu. Hlídejte si emoce, křikem nic nespravíte. Sladké plody vám přinesou vytrvalost a trpělivost. Ani zdaleka nemusí jít jen o kariéru a peníze. Jsou i jiné příjemnosti.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Neodmítejte možnost odjet na nějakou cestu, v jejím cíli vás čeká překvapení. Šéfové si vymyslí nové úkoly a spolupracovníci okamžitě přijdou s podivnou výmluvou. Už dlouho jste se necítili tak unaveni, nelze vyloučit depresi.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Spoléhejte na vlastní síly. Bude těžké najít někoho, o koho se můžete opřít, aniž by vás nějakým způsobem nezklamal. Pečlivě přepočítávejte peníze a kontrolujte si příjmy a výdaje. Budete dělat snadno zneužitelné chyby. 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Zamotá se záležitost, jejímž vyřízením jste pověřili známé nebo příbuzné. Musíte se začít starat sami. S velkou pravděpodobností jim na něco takového nestačí síly. Nedáte se natáhnout řemeslníky, budete trvat na dohodnutých podmínkách.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Musíte vyřešit citlivou věc. Problém je v tom, že váš přístup k odstranění jistých potíží se může negativně dotknout dobrého známého. Nic s tím asi nenaděláte, je nutné se rozhodnout mezi plněním povinností a solidaritou s kamarády.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Na jistou záležitost se podíváte jinýma očima a budete dost zděšení. Naštěstí nezaváháte a hned se poběžíte omluvit osobě, kterou jste nespravedlivě kritizovali. Pokud je rozumná, vaši soudnost a vstřícnost vysoce ocení.

Reklama

Související témata:

Výběr článků