Hlavní obsah

Horoskopy na úterý 27. května 2014

27. 5. 2014, 0:01
Novinky, sojka

Trpaslík zůstane trpaslíkem i na hřebeni velehor

Článek

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

S nadějí odejdete z úřadu nebo z banky, kde jste si podali nějakou žádost. Povedou se vám i větší nákupy, důkladně využijte všech možných slev. V zaměstnání se bude hovořit o změnách, ale nikomu nevěřte, nikdo nic pořádně neví.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Spoustu času ztratíte dlouhým rozhovorem s někým, kdo stejně nepochopí, co vlastně chcete. Smutným důsledkem bude fakt, že polovinu práce udělá za něj. Dbejte na dobré vztahy s kolegy, budete je potřebovat.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Od rána budete v jednom kole, budete potřebovat hodně trpělivosti, abyste někoho neodbyli a on se neurazil. V hlubší vztah může přerůst flirt se sympatickou osobou opačného pohlaví. Půjdete-li s přáteli do kavárny, nemusíte platit za všechny.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Saturn předpovídá, že vysoké pracovní tempo diktované nadřízenými hned tak nepoleví. Máte ale štěstí, s řešením náročných úkolů vám pomůže ochotný starší kolega. Počítejte s vynucenými přestávkami způsobenými okolnostmi.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Stávající potíže začnete vidět kolem poledne v růžovějším světle. Určitou roli sehraje rozhovor s přítelem, který se vyzná. Pozor si dávejte na zdraví. Vyhýbejte se povzbuzujícím prostředkům, včetně kávy a alkoholu.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Odmítnete rady nebo dokonce příkazy lidí, kteří budou mluvit o něčem, čemu nerozumí. Otráveni nepovedenými pokusy něčeho dosáhnout, odložíte profesionální plány k ledu a na zbytek dne se vrhnete do víru zábavy.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Vyplatí se zapomenout na všechno kolem, včetně dnešní milostné schůzky a pokusit se využít šance poskočit na služebním žebříčku. Kolegové myslí na osobní a jiné záležitosti, takže máte dveře ke kariéře dokořán otevřené.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Pokuste se být příjemnější na kolegy a známé. Nedávno vás trochu pomlouvali. Musíte jim dokázat, že šlo o nedorozumění. Finančně se vzpamatovat a začít plánovat investice do bytu a oblečení, vám pomůže nečekaný slušný příjem.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Dokončíte rozjeté jednání a podepíšete výhodnou dohodu či smlouvu. Váš společník, zákazník nebo klient na vás bude zkoušet různé finty. Děti si s vámi chtějí pohovořit o něčem důležitém. Nemůžete je nechat čekat, ani zklamat.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Nic dobrého neslibuje sebemenší zkratkovité jednání. Navrácení dřívější pohody by trvalo pěkně dlouho. Chuť se bavit způsobí, že problémy hodíte lehkomyslně za hlavu a povinnosti vezmete na lehkou váhu.

VODNÁŘ ( 21-1. – 20.2.)

Zamilované potěší Venuše. Její aura vám otevře náruč milované osoby. Pozor na nekritický obdiv k někomu, kdo má vlivné nepřátele. Nebudete-li opatrní, vrátí se vám to v podobě různých naschválů a dlouhodobých nepříjemností.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Intenzita vašeho pracovního nasazení bude nezadržitelně klesat. Naštěstí nejste jediní, takže vám to zase tolik neuškodí. Velkoryse ponecháte stranou vlastní problémy a budete se věnovat starostem přátel a příbuzných.

Reklama

Související témata:

Výběr článků