Hlavní obsah

Horoskopy na středu 7. prosince 2016

7. 12. 2016, 0:02
Novinky, sojka

Málo dát hanba, hodně škoda

Článek

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Kdyby záleželo na vás, moc toho dnes nedokážete. Prospěje vám užší spolupráce s kolektivem. Jsou chvíle, kdy je třeba potlačit vlastní ego a svoje síly a znalosti poskytnout kolegům. Vaším kompasem je intuice. Nezklame vás.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Překvapení vám nachystal váš dávný obdivovatel. Teď jde o to, jaká bude vaše reakce. Pokud by šlo lásku, je celkem předvídatelná, ale lidí uznávajících vaši autoritu a schopnosti je hodně i v obchodní a podnikatelské sféře. 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Zkomplikuje se zdánlivě jasná záležitost. Budete se muset hodně soustředit, abyste zjistili proč. S velkou pravděpodobností dojdete k závěru, že za vším vězí aktivita vašich nepřátel. Opravdové peklo můžete zažít s žárlivou známostí.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Někdo, koho nemůžete vystát, se opět drze objeví před vámi. Situaci zvládnete jen v případě, že nehnete brvou. Využijete nabídky známých a projdete s nimi vánočně vyzdobené obchody. Kupodivu nebudete nijak rozhazovační.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

S pochopením vyslechnete děti, které přijdou s žádostí o radu nebo pomoc. I kdyby se vám jejich aktivity nelíbili, uděláte vše, co je ve vašich silách. Ozve se vám bývalý kolega nebo spolužák. V podstatě se vám chce vyplakat na rameni.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Rázně vyběhnete s vychytralým obchodníkem, vnucujícím vám za nehoráznou cenu nějaký šmejd. Psychicky vyčerpaní se vrátíte z porady, na které šéf vystoupí s naprosto nereálnými představami. Planety doporučují na sebe neupozorňovat.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Potrápí vás zamračený, nedůtklivý partner. Nedělejte aféru z toho, že se vám nebude chtít hned svěřit. Do večera se sebere a pak za vámi přijde sám. Snažte se doma vytvořit a trvale udržet příjemnou, srdečnou atmosféru.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Pořádně vás rozzlobí vaše láska, která vás nechá trčet ve vinárně, kde jste měli domluvenou schůzku. Než se na ni oboříte, počítejte do sta. Její vysvětlení a omluva vás dokonale zaskočí. Na místě by byla důvěra a pochopení.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Hodně citliví budete na bezduché projevy a plytké řeči. Nezaváháte ani na okamžik a jejich hlasatele tvrdě a fundovaně zkritizujete. Saturn předpovídá, že si naděláte hezkých pár nepřátel. Bát se jich nemusíte, na vás nemají.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

S kolegy a klienty jednejte věcně, odpusťte si sáhodlouhé projevy. Jen tak na ně uděláte potřebný dojem a získáte jejich podporu. Rychle je třeba reagovat na došlou korespondenci, e-maily a zprávy SMS. Mohlo by vám uniknout něco důležitého.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Dobré srdce prokážete při setkání s lidmi, kteří potřebují rychlou pomoc. Ochotně přitom sáhnete do kapsy nebo na svoje bankovní konto. Důležité je, že vás přitom jednoznačně podrží partner, případně celá rodina.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Nevěřte tomu, že partnera odradíte od pokusu prosadit své představy. Dnes asi ještě ne, ale v příštích dnech to vypadá nadějně. Je nutné počkat, až zeslábnou negativní vibrace Marsu. Investujte, máte na to správný čich.

Reklama

Související témata:

Výběr článků