Hlavní obsah

Horoskopy na sobotu 17. května 2014

17. 5. 2014, 0:01
Novinky, sojka

Časem pravda vychází najevo, aniž by o to kdokoli stál

Článek

BERAN ( 21.3. – 20.4.

Projeví se důsledek vaší neopatrnosti z minulých dnů. Budete se muset soustředit, protože budete mít hned několika lidem co vysvětlovat. Ve chvíli, kdy zjistíte, že z vás příbuzný nebo soused tahá rozumy, napovídáte mu úžasné pohádky.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Práci na zahradě a doma budete muset zvládnout sami. Partner a děti mají o příjemném sobotním programu dost odlišné představy. Nebylo by rozumné je k něčemu nutit. Večer se ozve někdo, s kým se rádi uvidíte.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Lákat vás nebude ani výlet, ani sportovní hry. Dáte přednost chvíli s hezkou knihou a poslechu oblíbené hudby. Pozvání na posezení s přáteli nebo u sousedů na chalupě neodmítnete, ale nesmí trvat příliš dlouho.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Popudí vás lživé řeči nadutého známého, který si myslí, že uvěříte jeho povídačkám. Dlouho budete mlčet, ale potom se mu vysmějete. Menší mráčky se kupí nad vaším partnerským vztahem. Pokud je příčinou nuda, musíte něco vymyslet.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Dojde k něčemu, co již několik dní očekáváte. Na rozdíl od jiných tak budete na všechno připraveni a nenecháte se vyprovokovat k zbrklým krokům. Snažte se příliš netlačit na dospívající děti. Vzbouří se a nadělají dusno.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Konečně se vypravíte na dlouho odkládanou cestu. Svoji roli přitom sehraje přání dětí a partnera. Uran slibuje, že nebudete litovat. Zažijete něco velmi hezkého. Navzdory sympatickému jaru se trochu zkomplikují vaše milostné záležitosti.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Před vyhasínajícími city neutečete. Pokud chcete taktně a smírně ukončit skomírající milostný vztah nebo nudný flirt, je k tomu dnes vhodná doba. Navzdory přetrvávajícím starostem neztratíte humor ani elán. Co nestihnete sami, to za vás udělají jiní.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Neptun s Marsem vám pomohou zmobilizovat duševní i fyzické síly a budete vládnout velkou výmluvností. Trochu nervózní atmosféra zavládne doma ve večerních hodinách. Příčinou bude diskuse o stavu rodinných financí.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Váš pocit, že vám docházejí síly povede k tomu, že odložíte co se dá a budete se věnovat zábavě a sportu. Zbytečně se obáváte oslovit osobu, která na vás dělá stále větší dojem. Nový vztah by vás nevídaně motivoval. 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Dostanete příležitost dát do pořádku rodinné a milostné záležitosti. Vaše aura bude vyzařovat energii, která vám usnadní i zdánlivě nemožné kroky a rozhodnutí. Všechny naděje byste si však zmařili nevhodnou povýšeností.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Chuť s něčím pohnout vám chybět nebude, ale moc toho nestihnete. Uděláte lépe, když pozvete sousedy či přátele na malé posezení. Naději na dobytí srdce vytouženého idolu mají zamilovaní, kteří soupeří se soky v lásce.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Nerozebírejte své potíže a představy s lidmi bez fantazie, nikdy vás nepochopí. Jejich komentáře vás mohou leda tak rozzlobit. Pokud to s novou známostí myslíte vážně, máte velkou šanci změnit pouhý flirt v pevný vztah. 

Reklama

Související témata:

Výběr článků