Hlavní obsah

Horoskopy na pondělí 28. dubna 2014

28. 4. 2014, 0:01
Novinky, sojka

Pouze velcí lidé si mohou dovolit velké chyby

Článek

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Jen stěží potlačíte smích při setkání s někým, kdo vám bude tvrdit, že zásadně změnil své názory a chování. Můžete mu věřit sotva každé desáté slovo. Nespravedlivými výčitkami vás zahrnou rodiče nebo sourozenci.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Respekt vám zajistí zdrženlivosti v kritických situacích. Svojí rozvahou silně zapůsobíte na lidi, kterých si vážíte. Nepřehánějte to s nasazením při tanci a sportu. Přijdete k úrazu, ani nebudete vědět jak. Máte víc elánu než šikovnosti.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Bohaté prožitky slibuje nějaká cesta. Kdybyste se jí bránili, přijdete o nadějnou příležitost. Opatrně s poučováním mladších ročníků. Snadno se stane, že se vám otevřeně vysmějí. Fakt, že máte pravdu bude k ničemu.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Zdaleka se vyhněte lidem s údajně originálními nápady. Přivolají na vás potíže, o které určitě nestojíte. Aktuální je to zejména v případě podnikatelů a manažerů. Pozorně naslouchejte členům rodiny, mají něco na srdci.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Přestanete brát nesmyslné ohledy na pomalé kolegy, a pokud seberete odvahu, nepřímo je označíte za neštěstí firmy. Kritizování kolegové budou vzteky bez sebe a budou se vám chtít pomstít. Večer vás čekají tahanice s partnerem.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Merkur nabízí příležitost k ozdravení rodinné kasy. Jde o investici někde, kde se to ostatním nezdá. Dnes jste dost prozíraví na to, abyste neudělali chybu. Dbejte o své zdraví. Lhostejnost k příznakům onemocnění se nevyplácí.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Náhoda vás svede dohromady s vaším idolem. Pokud chcete získat jeho sympatie, musíte se rozhoupat a pozvat ho na schůzku. Rychle se zbavte iluze, že dokážete přesvědčit nadřízené o své pravdě. S velkou pravděpodobností o ni nestojí.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Opatrně hospodařte s penězi. Před vydáním větší částky zvažte, jestli to rodinný rozpočet unese.

Menší problémy přinese změna osoby vedoucího nebo reorganizace na pracovišti.  O vyšší funkci prozatím neusilujte.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Podpora přátel a konstelace Marsu s Lunou vám umožní zbavit se nerozhodnosti a udělat v osobním i profesionálním životě krok správným směrem. Nic nedarujete osobě, která na vás plivne jedovatou slinu. Vaši lekci hned tak nezapomene.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Mile vás překvapí přítel, který se vám odvděčí za vaší nedávnou službu. Rivaly dokonale zničíte ironií a nadhledem. Budete vás to sice stát nemalé úsilí, ale obstojíte na jedničku. Staré přání si splníte díky novým podmínkám.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Hrozby s jakými přijdou někteří lidé z vašeho okolí, neberte vážně. Bojí se, že sklidíte úspěch tam, kde oni neuspěli. Pozor na vzplanutí citů nejen ke kolegovi či sousedce, ale okouzlit vás může rovněž prodavač nebo sympatická kadeřnice.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Nespoléhejte na zázrak, se vším si musíte poradit sami. Jde o zkoušku, která ukáže, na co vlastně máte. Merkur radí nedat se ničím a nikým rozptylovat. V první řadě řešte vlastní problémy. Potíže kohokoli jiného jsou druhotné.

Reklama

Související témata:

Výběr článků