Hlavní obsah

Horoskopy na neděli 9. března 2014

9. 3. 2014, 0:01
Novinky, sojka

Den bez úsměvu je ztracený

Článek

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Hýčkejte svého miláčka. Pokud se mu bude zdát, že se mu nevěnujete, upadne do těžké deprese. Silný dojem uděláte na své hosty, přátele, známé a příbuzné, kteří u vás stráví víkend. Nabídnete jim jak vybrané lahůdky, tak milé lichotky.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Planetární konstelace vytváří příležitost k tomu, abyste se zbavili negativních stránek své povahy. Vnitřní sílu k tomu máte. Nemějte strach, že to okolí nezaznamená. První pochvalné ohlasy přijdou už pozdě večer.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Balzámem na vaše nervy by byl celodenní pobyt v přírodě, nejlépe při sportu. Neuškodí vám ani fyzicky náročnější práce. Jen tak zapudíte starosti a přijdete na veselejší myšlenky. Hodně vám pomůže parta kamarádů.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Před delší cestou zkontroluje technický stav svého vozidla. Hrozí vám sice jen drobná, ale pro vás neřešitelná nehoda. Poněkud vyhrocený bude váš rozhovor se starší příbuznou. Na rozdíl od ní ale udržíte nervy na uzdě.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Sport vás bavit může, ale velké sportovní výkony jsou pro vás dnes nedostižné. Všechno vám vynahradí radost ze zdravého pohybu a přítomnosti rodiny a přátel. Pečlivě zvažujte, kde budete obědvat nebo večeřet.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Partner vás bude chvílemi dost dirigovat, ale včas se umoudří a stáhne zpátky. Nemusíte se proto znepokojovat. Moudřejší bude zadržet dech a mlčet. Těžkou hlavu budete mít z plánu dospívajících dětí. Nebuďte na ně zbytečně přísní.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Na návštěvě u nových známých se musíte nejdříve rozhlédnout. V prvních chvílích moc nemluvte a jen pozorně naslouchejte hostitelům. Ve vztahu k rodině si nemůžete dovolit ani špetku sobectví.  Věnujte jí každou volnou minutu.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Nevyklízejte bez boje pozice, které právem patří vám. Narazíte na snahu, nenápadně vás odsunout na vedlejší kolej.  Díky Luně vám všechno okamžitě dojde, ale budete příliš v šoku na to, abyste reagovali se vší rozhodností.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Ohlásí se známý usilovně žadonící, abyste splnili svůj slib. Je nejvyšší čas, abyste řekli jasné a pevné slovo. Náladu by vám mohla pokazit ztráta brýlí, dokladů nebo peněženky. Opatrnost velí nechat cennější věci doma, pečlivě uzavřené v šuplíku.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Milostné neúspěchy nejsou ničím neobvyklým. Pokud by vás něco takového potkalo, berte to sportovně. Na tu pravou lásku je třeba trpělivě čekat. Svými problémy se vás pokusí zatížit nerozhodný kamarád nebo příbuzný.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Vyhýbejte se lidem, kteří si nevidí do pusy. Zahrnou vás spoustou hloupostí a nebudou k zastavení. Lepší, když vás označí za sprosťáka či nelidu, než abyste s nimi marnili drahocenný čas. Poradit si stejně nenechají.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Jako z udělání, v nejméně vhodnou chvíli, se vám doma, na chalupě či na cestách něco porouchá, anebo vám to bude vůbec chybět. Pokud vycházíte se sousedy, žádný problém, pomoci vám může i šikovný přítel.

Reklama

Související témata:

Výběr článků