Hlavní obsah

Horoskopy na neděli 27. dubna 2014

27. 4. 2014, 0:01
Novinky, sojka

Než doneseš sousto do úst, může se stát ledacos

Článek

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Měli byste si častěji připomenout, že nejste policajti ale rodiče. Nepokoušejte se sledovat každý krok a hnutí dospívajících dětí, mají svůj rozum. S dnešním elánem byste zvládli i mnohem větší problémy, než se před vámi objeví.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Neberte na lehkou váhu pocit, že mezi čtyřmi stěnami vás všechno dusí a tlačí. Potřebujete se dostat ven, do otevřeného prostoru. Nejlépe ve dvou. Na vážné záležitosti nemáte ani pomyšlení. Jejich řešení odložte na jindy.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Opakovaně se setkáte s jistou pohlednou osobou opačného pohlaví. Zřejmě však ani dnes nenajdete odvahu ji oslovit. V důsledku toho prožijete pár krušných chvil. Při sportu neshazujte slabší soupeře jedovatými poznámkami.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Cestu k penězům vám naznačí příhoda známého. Nedáte se zmást jeho poraženeckou náladou a půjdete na stejný problém jinou, vlastní cestou. Někdo vám bude lichotit, ale vy zůstanete v klidu. Uděláte přesně to, co nečeká.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Na postavení planet si stěžovat nemůžete, ale musíte si ujasnit, co chcete. Neskrývejte své představy, svěřte se rodině a přátelům. Zcela jistě vás pochopí. Bývalou kolegyni nebo kamaráda z dětství potkáte někde, kde vás to šokuje.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Budete-li na cestách, poznáte pár zajímavých lidí. Představy o vzrušujícím románku se však raději vzdejte, ale můžete objevit spřízněnou duši, na stejnou vlnu naladěnou sympatickou bytost. Pro začátek to stačí.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Konstelace planet vám ukáže správný směr ve všem, co budete dělat. Uleví se vám, že sejde z návštěvy nebo schůzky, na kterou jste se dvakrát netěšili. V srdečních záležitostech nedejte jen na první, ukvapený dojem.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Připravte se na setkání s někým, koho nemusíte vidět. Nedělejte si násilí a klidně přejděte na druhou stranu ulice, nebo se ztraťte za nebližším rohem. Pomluva navíc vás už nemůže rozházet. Přeci si nepokazíte příjemný den.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Máte na cestě příjemnou zprávu. Poté, co se seznámíte s jejím obsahem, rádi změníte některé priority. Než něco podniknete, všechno si promyslete. Někoho sice můžete opravdu hodně potěšit, ale jiného zase silně zarmoutit.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Nedovolte, aby vás za volantem nebo v přeplněném obchodě přemohl hněv. Někdo vás bude úmyslně provokovat a bavit se na váš účet. Může jít rovněž o souseda šířícího nesmyslné klepy. Při turistice a při sportu nepodceňte výběr vhodné obuvi.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Pozor na lehkomyslnost při nákupech v obchodním centru. Hlídejte si výdaje, začínáte příliš podléhat kouzlu platební karty. Bravurně zvládnete věc, která je jen zdánlivě nad vaše síly. Rodinu překvapíte fortelem a vytrvalostí.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Domlouvat potomkům nebo příbuzným, kteří navázali podivný milostný vztah je naprosto zbytečné. Prožívají šťastné chvíle a odmítnou vás poslouchat. Saturn varuje před hrozbou hádky se sousedy v důsledku nezbednosti vašich nebo jejich dětí.

Reklama

Související témata:

Výběr článků