Hlavní obsah

Horoskopy na neděli 21. února 2016

21. 2. 2016, 0:02
Novinky, sojka

Flirt na dálku je totéž jako dort v obrázkové knížce

Článek

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Vzdálená teta, strýc či bratranec projeví podezřelý zájem o poměry ve vaší rodině. Připravte se na jejich telefonáty, vzkazy nebo návštěvu. Málo platné, musíte s nimi zacházet vlídně, jako v rukavičkách. Důležité je, jak to s vámi myslí doopravdy.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Pomalu, ale jistě se vám hromadí domácí povinnosti. Je to smutné, ale je na čase začít s tím něco dělat, později už je dokončit nestihnete. Půjdete-li večer do společnosti, pozor, abyste se neopakovali a trapně nepředváděli.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

V dobrém rozmaru jste s to dávat sliby, které nemůžete splnit. Jako byste úplně zapomněli, že lidé, se kterými budete mluvit, se za čas objeví s otázkou, co jste pro ně udělali. Aktivní Mars vyzývá k zvýšené sportovní aktivitě.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Kdybyste náhodou nevěděli kam večer, můžete zavolat bývalé lásce. Často na vás v poslední době myslí a vaše pozvání by ji určitě potěšilo. Venuše s Lunou však před podobnými riskantními nápady důrazně varují.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Pokud se chystáte na malý výlet, nechtějte uspořit na něčem, co vás stejně bude dříve či později něco stát. Pozor na svalování viny za vlastní neúspěchy na lidi v okolí. Možná budou mlčet, ale nechtějte slyšet, co by vám řekli.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

S partnerem si konečně promluvíte o rodinné záležitosti, která vás trápí a stále si s ní nevíte rady. Bez účinné pomoci přátel, známých nebo příbuzných si asi neporadíte. Na procházce se nevydávejte po neznámých stezkách.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Budete v bojovné náladě, ale rozhodně se nenecháte vyprovokovat tak, že byste ztratili hlavu. Pokud by si však o to někdo řekl, dáte mu pořádně zavyučenou. Jen těžko se dáte přemluvit ke kompromisu, i když snahu domluvit se rozumně, vám nelze upřít.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Velice citliví a vnímaví budete v partnerských vztazích. V případě nové známosti uděláte velký dojem. Vyšetřete si čas na svoje ratolesti a pozorně vyslechněte, co mají na srdci. Zřejmě o nic vážného nepůjde, ale co kdyby ano.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Důležité je, abyste byli za všech okolností v obraze. Večer dostanete šanci srovnat dlouho narušené vztahy s někým, s kým jste se před časem nepohodli. Sypat popel na hlavu si nemusíte, úplně stačí pár upřímně míněných slov.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Místo neustálého váhání, jestli máte nebo nemáte odjet na nějakou cestu nebo návštěvu, skočte do vozu nebo na vlak a jeďte. Na místě spolehlivě naleznete odpověď na otázku, která vám už hezkých pár nocí nedá spát.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Rozhovor se starší osobou se stočí na dost nepříjemné téma. Zachovejte klid a raději mlčte.

Přítel či přítelkyně budou naléhat, abyste se vyjádřili, jak to s vámi dvěma bude dál. Budete muset prokázat diplomatický talent.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Hrozícímu nedorozumění s příbuznými či přáteli, se dá předejít společným posezením v lepším podniku. Využijete své výmluvnosti a smyslu pro humor. Vztah s novou známostí naruší podezření, že vám něco důležitého tají.

Reklama

Související témata:

Výběr článků