Hlavní obsah

Horoskopy na čtvrtek 29. května 2014

29. 5. 2014, 0:01
Novinky, sojka

Ignoranti jednoduše nechtějí vidět to, že jsou slepí

Článek

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

V zaměstnání překvapíte kolegy pracovitostí a lpěním na detailech. Nelze proto vyloučit menší tahanice. S přehnanými požadavky vás bude pronásledovat věčně nespokojený známý. Bude těžké se před ním schovat.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Pokud se nedokážete přinutit k vyššímu pracovnímu tempu, budete mít co dohánět. Klid a pohodu si užijete až večer doma. Přes den budete v jednom kole. Nadřízení se budou chovat, jako kdybyste byli v práci jediní.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Vaší hlavní starostí je nepřijít o peníze. Někdo při neuvážených nákupech, jiný neobratnou finanční operací a dalšího mohou obrat všudypřítomní kapsáři. Odpoledne a večer věnujte dětem, budou se hodně nudit.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Zbavíte se tíživého, starého problému. Jako na zavolanou se objeví známý, který vám ochotně vyjde vstříc. Musíte se obrnit trpělivostí a zbavit přecitlivělosti. Pár lidí vám řekne něco, co by se vás mohlo dotknout, ale je lepší to přejít.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Zaujme vás přitažlivá osoba pohybující se v okruhu vašich přátel. Musíte si však dávat pozor, abyste  nenarazili. Někoho přistihnete při porušování předpisů, ale kvůli obavám z možných následků si to necháte pro sebe.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Nová známost by možná nebyla proti pozvání do soukromí. Napřed si však ověřte, jestli nemáte velké oči. O tom, jestli se vám v práci splní tajný sen, rozhodne správné rozhodnutí. Podvědomě uděláte nadějný krok vpřed.  

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Náročná jednání zvládnete s lehkým humorem a nadhledem. Změny v zaměstnání proběhnou rychle a vás se příliš, jestli vůbec, nedotknou. Hlavně se nepřete s někým, kdo se za pár neděl může stát vaším nadřízeným.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Budete mít možnost navázat vzrušující, ale krátkodobý vztah. Nejspíše na nějaké cestě. Intuitivně odmítnete nabídku na změnu místa. Díky auře Jupiteru vám dojde, že byste to neměli vůbec jednoduché ani s kolegy, ani se šéfem.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Příležitost vyniknout vám poskytne nadřízený, který vás pověří novými povinnostmi. Bouřit se nemá smysl, jenom si naděláte zle. Do rozpaků vás přivede prosba známého, abyste mu pomohli urovnat spor s partnerem.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Práci a starosti navíc vám přidělají hlavně jiní. Vy si svoje uděláte včas a dobře, ale cizí nedbalost vás donutí se k jistým věcem vrátit. Naštěstí neztratíte ani optimismus, ani elán a tak všechno zvládnete. Přibude vám pár šedivých vlasů.  

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Radost vám udělají vztahy s partnerem a blízkou rodinou. Po dřívějších sporech ani stopa a také děti budou šlapat jako hodinky. Je tady rovněž naděje na finanční ohodnocení ze strany dosud nevšímavých nadřízených.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Úspěšně někomu vnutíte dost podivnou představu. Měli byste se začít starat, jak mu to později vysvětlíte. Nuda a plytké rozhovory, možná i obtěžování ze strany opačného pohlaví, vás čekají na firemní nebo společenské akci.

Reklama

Související témata:

Výběr článků