Hlavní obsah

Ženy jsou nevěrnější než muži, tvrdí nejnovější průzkum

17. 9. 2012, 11:50 – Leeds

Podle nejnovějšího průzkumu již není nevěra pouze doménou mužů. Stále častěji se ukazuje, že i ženám není tak cizí. Podle britské společnosti Opera North, která si nechala průzkum vypracovat, jsou dokonce ženy nevěrnější než muži. Zatímco k nevěře se přiznali tři z deseti mužů, ženy čtyři z deseti. Odborníci to ale spíše přisuzují ženské upřímnosti.

Foto: Profimedia.cz

Každý čtvrtý z nevěrných měl vztah či úlet na pracovišti.

Článek

Věrnost je tak i pro celou řadu žen přežitek. Život je prý podle nich příliš krátký na to, aby ho promarnily s jedním mužem a neužily si dost rozličných sexuálních zážitků.

Každý čtvrtý z nevěrných měl vztah či úlet na pracovišti. Nejčastější formou nevěry je pak líbání v klubu či baru při víkendovém odvazu.

Pozornost od mužů miluje pětapadesát procent žen, ale třetina zároveň dodává, že si většina mužů jejich flirtování vysvětluje špatně. Třetina z nevěrných žen se dopustila podvádění právě proto, že se flirt zvrhl.

Pětina žen také uvedla, že je podvádění partnera vzrušuje a dopouštějí se ho opakovaně, i když vědí, že je to špatné. Největším pokušením pro ženy je pak neznámý cizinec v uniformě.

Reklama

Související témata:

Související články

Když ve vztahu chybí jiskra

26. 8. 2012, 18:04

Může být dlouhodobě šťastný vztah, kterému chybí vášeň, touha, tedy pomyslná jiskra? Jak dlouho spolu mohou žít spokojeně dva lidé, kteří si sebe navzájem...

Jak snížit riziko nevěry v manželství

15. 9. 2012, 17:04

Manželství je pro mnohé páry důležitým krokem, kterým stvrzují svou lásku a oddanost jeden druhému. Téměř všichni do něj vstupují s pocitem, že právě to jejich...

Výběr článků