Hlavní obsah

Sting upevňuje vztah tantrickým sexem

25. 1. 2005, 15:19 – LONDÝN
Novinky, Korzo/P

Se zaručeným způsobem, jak obnovit mezi partnery vzájemnou lásku a napravit tak z jakéhokoliv důvodu pochroumaný vztah, přišel zpěvák Sting. Jeho receptem na znovunabytí lásky je tantrický sex.

Foto: Jan Pařík

Prostějov (na snímku) v neděli připravil Brno o letošní extraligovou neporazitelnost.

Článek

"Obnovuje a prohlubuje mezi lidmi jak citovou, tak fyzickou lásku. Je to jednoduše zaručený způsob, jak k sobě někoho zpátky připoutat. Tedy pokud tantru zvládnete," řekl Sting.

"Naprosto nejdůležitější v partnerství je umět si na sebe najít čas. Tantrický sex vás donutí, abyste společně trávili dlouhé hodiny v naprosté relaxaci. Právě to mi zachraňuje již třináctým rokem manželství," sdělil třiapadesátiletý anglický rodák, který má se svojí současnou manželkou, filmovou producentkou Trudie Stylerovou, čtyři děti.

Tantra není jen o sexu

"Nejde o pět, sedm nebo deset hodin obyčejného sexu, ale sedm nebo deset hodin milování. Manžel vždy připraví voňavou koupel, koupelnu vyzdobí svíčkami, provoní esenciálními oleji a všechno může začít. Následuje masáž, kterou Sting umí opravdu skvostně. Pak se dlouze díváme jeden druhému upřímně do očí. Pokaždé si to naplno vychutnávám," popsala Trudie.

"Manžel tráví spoustu času na cestách, tak je pro nás každý společně prožitý den mnohem důležitější než samotný sex. Tantra nám v tomto hodně pomohla, protože není jen o sexu, ale také o vzájemném sdělování si pocitů. Je příjemné takhle začít nový den," doplnila.

Reklama

Související témata:

Související články

Sting v klubech mění partnerky

29. 3. 2004, 14:16

Trudie Stylerová, manželka britského zpěváka Stinga, prozradila podrobnosti z jejich intimního života. Připustila, že spolu s oblibou chodí do klubů,...

Výběr článků