Hlavní obsah

OBRAZEM: Vránová na molu. A těhotná

19. 11. 2004, 14:32 – PRAHA

Na módních přehlídkách jsou většinou k vidění dívky tak říkajíc kost a kůže. Návrhářka Helena Bedrnová si ale k prezentaci své nové kolekce pozvala nejen Miss ČR 2002 Kateřinu Průšovou nebo poslední Miss Aerobik Janu Zábojníkovou, ale i modelku Andreu Vránovou - Kloboučkovou. Její ladné křivky momentálně zdobí těhotenské bříško.

Foto: Pavel Čempěl

Před třemi lety se na teplovod napojovaly městské domy v Budovatelské ulici v Bohumíně-Záblatí.

Článek

To jí ale vůbec nebylo na obtíž, ba naopak - jen podtrhovalo její ženskost.

"Zatím pohyby miminka moc necítím, takže mi to vůbec nepřišlo. Naopak jsem si to hrozně užívala, protože teď už mám práce míň. Helenka mi našila šaty přímo na míru a dokonce jsem si jedny odnesla," svěřila se modelka, která je na konci pátého měsíce těhotenství.

Andrea Vránová-Kloboučková (vlevo) předvádí jeden z modelů návrhářky Heleny Bedrnové. Foto: ČTK/Michal Kamaryt

Svůj požehnaný stav zatím prožívá bez problémů, práci proto neodmítá. Čeští návrháři ale podle jejích slov nejsou na těhotné modelky připraveni.

"Návrháři si neumějí zvyknout, že už je to normální. Když je těhotná nějaká modelka v zahraničí, tak normálně chodí, protože je to naopak zajímavé. V prosinci jsem měla mít hodně práce, ale když jsem řekla, že jsem těhotná, tak všichni řekli, že se ozvou, ale už se neozvali. Nevím, co je na tom tak strašného," postěžovala si. Zatím ji prý oslovily jen dvě návrhářky.

Návrhářka Helena Bedrnová (vpravo) děkuje divákům po skončení přehlídky své kolekce pro rok 2005. Vlevo Kateřina Průšová, vpravo vzadu Andrea Vránová. Foto: ČTK/Michal Kamaryt

Druhá vicemiss ČR z roku 2001 už má spolu s manželem, hokejistou extraligového Litvínova Janem Kloboučkem, pro děti vybraná jména. Prozradit je ale nechce. "Jedno je obvyklé a jedno ne. A obě jsou česká, ale víc neřeknu," dodala.

Zároveň se svěřila, že nechce předem vědět, jestli to bude kluk nebo holka. Chce být totiž do poslední chvíle napnutá. Jasno tedy bude mít zhruba na konci příštího března, kdy by se její první potomek měl narodit.

Reklama

Související témata:

Výběr článků