Hlavní obsah

Zounar s Krausem v posteli a skoro úplně nazí?

11. 1. 2019, 8:25
Novinky, Jaroslav Hauer

Skvělé herecké obsazení, skvělá režie i výborně napsaná hra. Z takového spojení může vzniknout jen velmi atraktivní představení. Komedie Dva nahatý chlapi se nyní premiérově objeví jak v pražském Divadle Palace, tak i na desítkách míst po ČR. Předpremiérově v neděli i v Hostivici u Prahy.

Foto: Jaroslav Hauer

Martin Zounar, Martina Randová, Martin Kraus, Komedie Dva nahatý chlapi

Článek

Martin Zounar a Martina Randová - tváře novácké Ordinace, český Belmondo Martin Kraus a herečka, zpěvačka a moderátorka Daniela Šinkorová, to jsou hlavní představitelé příběhu od Sébastiena Thiéryho. Režie se ujal Antonín Procházka, který je pověstný svou precizností, smyslem pro humor i velmi osobním přístupem k hercům. 

„Mě se na tom dělá moc dobře, protože ti lidi - herci, na sebe slyší. Doplňují se, radí si navzájem. Není tam žádná rivalita, nic. Naopak, je to úžasná parta a mají smysl pro humor a cit pro věc. A to se mi líbí,” řekl Procházka.

Spolupráci s režisérem i se svými kolegy vzájemně si samotní představitelé rolí velmi pochvalují. „Nechci to zakřiknout, ale vypadá to, že to bude opravdu moc hezké a věřím, a myslím, že můžu v tomhle mluvit za nás všechny, že se to divákům bude líbit. Je to velká legrace, nadsázka a o to i šlo. Ale je to i tak maličko ze života,” nastínila s úsměvem skvělá divadelní a seriálová herečka Martina Randová, kterou znají diváci Ordinace v růžové zahradě jako potrhlou Heluš, manželku Bobo Švarce, tedy Martina Zounara. Ten právě hraje spolu s ní v této komedii a přesně tak, jak je lidé znají z obrazovky, působí i zde.

„Je to zvláštní, ale opravdu to může být ze života, když se jednoho dne probudíte, nahý v posteli a vedle sebe máte jiného nahého muže. Nevíte, kde jste, co se stalo, proč zrovna on a odkud se znáte a co se děje… A tím vším to začíná a z jednoho velkého nedorozumění se pak může lehce stát i taková malá partnerská tragédie,” směje se Martin Zounar, jemuž je na jevišti parťákem český Belmondo Martin Kraus. 

„Mě to opravdu hodně baví. Je to skvělá parta lidí, včetně pana režiséra. Hodně se u toho nasmějeme, ale samozřejmě i pracujeme. A mohu ujistit diváky, že budeme skutečně nazí - tedy my dva s kolegou Zounarem, dámy nahé nebudou…I když by to samozřejmě bylo zajímavé,” podotkl lišácky mladý divadelní, filmový a televizní herec a také milovník koní Martin Kraus.

„Je to velká legrace a u té já nesmím chybět. Skvělá hra, bezva kolegové, výborná režie, super atmosféra. Takže si myslím, že diváci na to budou chodit rádi,” podotkla i Daniela Šinkorová.

Tuto neděli mají Dva nahatý chlapi svou “předpremiéru” a zároveň generálku v divadle v Hostivici u Prahy. Příští středu pak premiéru v pražském Divadle Palace.

„Dělám už několikátou hru, ale co je ohromně zajímavé, že ještě se koncem roku ani nezačalo pořádně zkoušet, jen jsme to dali do prodeje a byl tak obrovský zájem, že jsme to nečekali. Někde se dokonce představení vyprodalo za pět minut, někde za hodinu, jinde chtěli ještě přidat termíny a dnes máme už více jak čtyřicet míst po republice, kam s Nahatýma chlapama pojedeme a další přibývají. Moc nás to těší. Jsem taky velmi rád, že se mi podařilo dát s Antonínem Procházkou skvělou hereckou partu dohromady. Je radost dívat se na ně, když zkoušejí,” doplnil producent představení Jiří Turek.

Reklama

Související témata:

Výběr článků