Hlavní obsah

Zámek Sychrov slibuje přehlídku amerických veteránů i Pyšnou princeznu

26. 4. 2014, 1:27
Novinky, Robert Rohál

Zajímavé zážitky slibuje o víkendu 26. a 27. dubna státní zámek Sychrov. Zatímco v zámeckém parku proběhne tradiční setkání milovníků amerických vozidel spojená se soutěží elegance, v zámeckých interiérech se odehraje pohádka Pyšná princezna.

Foto: Robert Rohál

Romantický zámek Sychrov.

Článek

V sobotu 26. dubna bude v zámeckém parku v 10 hodin dopoledne zahájen Sraz klubu 1st US Veteran club, což je v tomto případě tradiční setkání milovníků amerických vozidel spojené se Soutěží elegance. Již poněkolikáté se na zámek Sychrov sjedou americké vintage vozy z období, kdy automobilismus představoval určitý luxus a symbol takzvaného "amerického snu".

Návštěvníci se budou moci pokochat elegantními liniemi těchto krasavců a popovídat si s jejich majiteli do zámeckého parku. Setkání by mělo trvat do 16 hodin.

Určitou výlučnost budou mít během soboty 26. a neděle 27. dubna i prohlídky, které se ponesou ve stylu a náladě tradičních českých pohádek. Prohlídky, které tentokrát nesou název Pyšná princezna a které jsou určeny pro rodiny s dětmi, slibují inscenování pohádky přímo v nádherných zámeckých interiérech.

Správa zámku doporučuje rezervaci termínu prohlídky na telefonním čísle 482 416 011.

Reklama

Související témata:

Výběr článků