Hlavní obsah

Zájem o podpis Václava Neckáře na příbramském koncertu byl obrovský

10. 1. 2016, 15:42
Novinky, Jitka Doubravová

Koncert Václava Neckáře v divadle Antonína Dvořáka v pátek 8. ledna vzbudil nejen u Příbramáků velký zájem. Václav Neckář, zpěvák, herec a držitel státního vyznamenání Medaile Za zásluhy od prezidenta Miloše Zemana, dorazil do Příbrami i se svým bratrem Janem Neckářem a skupinou Bacily.

Foto: Jitka Doubravová

Václav Neckář

Článek

Václav začal koncert písničkou “Mezi svými“ a hned po ní sklidil od diváků v zaplněném sále velký aplaus. Následně se pokračovalo písničkou “Stín katedrál“ a dalšími českými, nesmrtelnými hity.

Celý program trval 110 minut, a byl rozdělen přestávkou, během které Václav Neckář načerpal spoustu síly a i nadále podával stoprocentní výkon. Po oficiálně poslední písničce předali za aplausu ve stoje organizátoři Václavovi květinu a historickou fotografii symbolizující město. Na pódium vykráčely i malé fanynky, od kterých Václav obdržel další dárky.

Publikum nepřestávalo tleskat a tak následovaly přídavky. A to byla bomba! Hned prvním přídavkem byla jedna z nejznámějších písniček od pana Neckáře, s názvem “Půlnoční.“ Ani po té nenechali kapelu odejít, a tak musely přidat ještě dvě písničky, po kterých už opravdu koncert skončil.

Ještě jeden zážitek měli ale návštěvníci před sebou. Václav Neckář měl ve foyer připravenou autogramiádu. Zájem o jeho podpis či fotografii byl obrovský. Lidé hodinu vyčkávali ve frontě, nakupovali víno s jeho fotografií, či plakáty, a Václav Neckář vše ochotně podepisoval.

„Vyprodali jsme zde v Příbrami všechny Václavovi suvenýry, a takový zájem o podpis jsem snad ještě neviděla. Příbramáci jsou skvělí,” prozradila žena z Václavova týmu. Enormní zájem dokazoval i fakt, že si Václav musel nechat přinést další kartičky k podpisu, protože mu došly již po několika minutách.

Reklama

Výběr článků