Hlavní obsah

Vranovická chasa zve na svou premiérovou zábavu

2. 6. 2011, 12:52
Novinky, Michal Rapco

V březnu letošního roku vzniknuvší Vranovická chasa, kulturní projekt vranovické mládeže, pořádá v pátek 3. června svou vůbec první zábavu pro veřejnost.

Foto: Michal Rapco
Článek

A na co se vlastně můžete těšit? Od 20 hodin, kdy vše vypukne, hraje dechová kapela Jiřího Helána Malá Moravěnka. Ta se během večera bude střídat s tanečním orchestrem Junior Bandem z Pohořelic. Od druhé hodiny ranní bude pokračovat skupina Natural 95 z Miroslavi.

Vranovická chasa se během večera samozřejmě předvede se svým vystoupením. A kromě ní, jako malý bonbonek, také zástupci folklórního souboru Hanýsek nabídnou své umění verbuňku. Vstupné na akci činí 80 Kč.

Vranovická chasa o. s. je uskupení mladých lidí, které vzniklo letos v březnu. Za svůj cíl si vzalo udržování místních zvyků a pořádání kulturních akcí. Poprvé, ještě neoficíálně, se Chasa uvedla na 4. obecním plese ve Vranovicích, poté následovalo ještě vystoupení na Muzikantském plese v Blučině. Páteční zábava je ale první akcí, kterou má Vranovická chasa o. s. výlučně pod vlastní taktovkou. Více informací na vranovickachasa.webnode.cz

Reklama

Související témata:

Výběr článků