Hlavní obsah

Publikum Jemnického Jaro Festu chce přezpívat skupinu roku Mandrage

18. 4. 2012, 14:10
Novinky, Jirka Prokeš

Pořadatelé Jemnického Jaro Festu si připravili na nadcházející sobotu zajímavý úkol. Na sociální síti a pomocí letáků rozběhli kampaň, která podporuje současný hit skupiny Mandrage Šrouby a matice. Úkolem všech, kdo přijdou na jarní část Jemnického Festu, bude naučit se text k této písni a přezpívat kluky z Mandrage.

Foto: Jirka Prokeš

Jemnický Jaro Fest 2012, 21. dubna 2012 Kromě Mandrage vystoupí Rybičky 48, Crash Road, Reflexy, Chosse, Martin Kubín a taneční skupina 4K

Článek

„Skupina Mandrage za své desetileté působení se hodně zlepšuje a získává stále nových fanoušků, což dosvědčuje i krásný titul, který nedávno získali – hudební skupina roku v prestižních cenách Anděl 2011. Spousta lidí už text k této písni zná, ale pokud to bude dokonale vypilované a všichni zúčastnění začnou zpívat, tak to bude jistě velký zážitek, na který se už nyní těším,“ uvedl jeden z pořadatelů Jemnického Jaro Festu Václav Malý.

Kromě Mandrage vystoupí na Jemnickém Jaro Festu také jejich spřízněná kapela Rybičky 48, brněnská rock-crossoverová kapela Crash Road, která má na Jemnicku díky tomuto již tradičnímu festivalu stovky fanoušků. Na festivalu také vystoupí začínající místní hip-hoppový zpěvák z Uherčic Chosse a jemnické děti nejen z místního dětského domova pod názvem 4K. Celou noc zakončí svým hraním legendární skupina Reflexy, která právě vydala své již deváté album.

Předprodej vstupenek za 165 korun je v TIC Jemnice, Infocentru Moravské Budějovice a Textilu Domino Dačice. Bude je možné zakoupit také na místě jemnické sokolovně. Akce začne v sobotu 21. dubna od 19.30 hodin.

Aktuální informace najdete Facebooku

Jemnický Fest podporuje občanské sdružení Art For Life

Reklama

Související témata:

Výběr článků