Hlavní obsah

Prazdroj talentů zná vítěze prvního duelu, je jím skupina Falešná ozvěna

17. 7. 2014, 11:44
Novinky, Alena Lochmannová

Vítězem prvního duelu soutěže pro začínající kapely Prazdroj talentů 2014 se stala kapela Falešná ozvěna, která i přes nepřízeň počasí dokázala svůj koncert odehrát ve skvělé formě a zajistila si tak postup do dalšího klání.

Foto: Plzeňský Prazdroj

Vítězem prvního duelu soutěže pro začínající kapely Prazdroj talentů 2014 se stala kapela Falešná ozvěna.

Článek

První duel hudební soutěže Prazdroj talentů ovládla skupina Falešná ozvěna a zajistila si tím tak postup do internetového fanouškovského hlasování, které proběhne v září. Absolutní vítěz pak vystoupí na oblíbeném Pilsner Festu. 

První z koncertů Léta v Prazdroji a tedy i tento rockový duel navštívilo téměř dva tisíce fanoušků. Druhý duel se uskuteční ve čtvrtek 17. července, ve kterém se utkají kapely Strangemind a ISUA. Následně budou mít fanoušci 6 dní na to, aby hlasovali pro svého favorita na www.pilsnerfest.cz a pomohli mu tak dostat se na vysněné festivalové pódium.

Po duelu kapel vystoupí v rámci dalšího koncertu Léta v Prazdroji známé plzeňské seskupení Kníry, jejichž píseň Hodina pravdy se přes noc stala hitem a několik dní se držela na první příčce nejhranějších písní na bandzone.cz. V zimě 2013 skupina pokřtila své nové album Knír v duši ve vyprodaném plzeňském Divadle pod lampou.

Talentovaná plzeňská kapela  ISUA není v této soutěži žádným nováčkem. Zúčastnila se již v loňském roce a získala krásné třetí místo, které však této ambiciózní kapele nestačilo, a proto zkusí své štěstí opět letos. Její zpěvačka Giudi se účastnila televizní show X-Factor 2014 a probojovala se až do TOP 6.

Strangemind z Plzně je charakteristická svými anglickými texty, které jsou plné emocí a doplněné o ženský vokál. Kapela získala první místo v Bítové lize v klubu Jam, obdržela diváckou cenu Múzy v Divadle pod lampou a také postoupila do finálového večera v klubu Kino Černošice.

Reklama

Související témata:

Výběr článků