Hlavní obsah

Mladí florbalisté budou bojovat o Pohár starosty Městského obvodu Plzeň 3

21. 9. 2015, 16:07
Novinky, Miroslav Knotek

V hale Slávie VŠ Plzeň se v neděli 27. září uskuteční 1. ročník florbalového turnaje elévů a mladších žáků o Pohár starosty Městského obvodu Plzeň 3.

Foto: Florbalová škola Plzeň
Článek

Organizátoři turnaje Florbalová škola Plzeň, FBŠ Slavia Plzeň a Městský obvod Plzeň 3 si slibují hojnou účast žákovských družstev.

„Snažíme se vyplnit dětem časový prostor a umožnit týmům předsoutěžní rozehrání, neboť v tomto podzimním termínu před zahájením dlouhodobých soutěží se moc turnajů nekoná. A také bychom rádi zavedli novou tradici ve florbalovém sportu,” prozradil jeden z organizátorů Martin Růžička z Florbalové školy Plzeň.

Tři nejlepší týmy z každé kategorie obdrží medaile, diplom a pohár. Oceněn bude nejlepší hráč turnaje, nejlepší brankář a také nejužitečnější hráč. Vyhlášena bude také cena fair play.

„Florbal je sportem, který je mezi mládeží oblíben a v našem regionu se dynamicky rozvíjí. Proto jsme rádi, že jsme mohli dětský turnaj podpořit a organizátorům pomoci,” uvedl starosta centrálního obvodu Radislav Neubauer, který nad celým turnajem převzal záštitu.

Turnaj začíná v neděli v osm hodin ráno a bude končit kolem osmé hodiny večerní.

Reklama

Výběr článků