Hlavní obsah

Malostranská beseda připravila na Střeleckém ostrově oslavu Dne dětí

29. 5. 2014, 22:32
Novinky, Michaela Fialová Rozšafná

Na neděli 1. června od 14 hodin připravila Malostranská beseda na Střeleckém ostrově v Praze pro děti a jejich rodiče a prarodiče DEN D. Akce se koná v rámci programu letní scény Malostranské besedy nazvané Letňák 2014 – Léto pro Pražany na Střeleckém ostrově.

Foto: archiv

Léto pro Pražany začíná na Střeleckém ostrově oslavou Dne dětí

Článek

„Srdečně zveme na Střelecký ostrov především všechny děti a jejich prarodiče. Připraven je pro ně bohatý program. K tanci a poslechu zahraje By-Pass Jazz Band. Děti se mohou těšit na soutěže, které jsme připravili ve spolupráci s Turistickým oddílem Sůvy,” řekl k programu DNE D David Pešek Dvořák, šéf produkce Letňáku 2014 – Léta pro Pražany.

Chybět nebude ani klaun, který bude všechny hosty po celou dobu bavit. Své dovednosti předvede skupina historického šermu Mercenarius. „Program nabídne rovněž možnost zahrát si originální deskové hry nebo popustit uzdu fantazii v dřevařské dílničce Cool Wood. A k tomu všemu výborné občerstvení,“ dodal David Pešek Dvořák.

Letňák 2014 - Léto pro Pražany připravila Malostranská beseda na Střeleckém ostrově s cílem je vytvořit prostor, kde se budou lidé potkávat a užívat si malebného prostředí ostrova. Malostranská beseda chce tímto navázat na její příznivě hodnocené působení na Střeleckém ostrově v letech 2010 a 2011.

Program je po celé léto sestaven tak, aby si v něm každý našel to své. K vidění budou například akustické koncerty známých českých interpretů, divadelní představení a společenská setkání. To vše bude doplněno celodenním barem s grilem, půjčovnou společenských her a jednoduchého sportovního náčiní.

Reklama

Související témata:

Výběr článků