Hlavní obsah

Kovárna VIVA připravuje další ročník běžeckého závodu v továrním areálu

23. 10. 2018, 13:39
Novinky, Kateřina Martykánová

Běžecké klání s příznačným názvem Kovářská pětka se již popáté uskuteční v továrním areálu bývalých Baťových závodů. Tentokrát se však bude konat v netradičním svatomartinském termínu, a to v sobotu 10. listopadu. Akce je součástí seriálu závodů pořádaného Běhy Zlín.

Foto: Kovárna Viva
Článek

5. ročník běhu je určený hlavně dospělým, ale v případě zájmu také dětským závodníkům a vypsána je i kategorie pro nejzkušenější. Hlavní část závodu na pět kilometrů odstartuje již v 10:11 hod. Zúčastnit se ho mohou jednotlivci i tříčlenné štafety, kterým bude místo štafetového kolíku sloužit kladivo. Start i cíl závodu je na ulici Vavrečkova u 72. budovy.

Pro závodníky a jejich fanoušky bude po závodě připraveno tematické svatomartinské občerstvení. „Akce tentokrát sice není součástí Dnů řemesel, ale věříme, že i tak přiláká všechny milovníky pohybu na čerstvém vzduchu, kteří si před svatomartinskou nedělí chtějí dát trochu do těla,“ uvedl za organizátory z Kovárny VIVA Zbyněk Rozsypal.

Pořadatelé doporučují registraci předem na k5@viva.cz. Přihlásit se je možné i přímo na místě před závodem (pro hlavní závod do 9:30 hodin). Startovné je 50 Kč pro dospělé a 5 Kč pro děti.

Další informace o závodu na www.viva.cz

Reklama

Výběr článků