Hlavní obsah

Kapela Loď brázdí v předvánočním čase Prahou

4. 12. 2016, 14:28
Novinky, Lenka Žáčková

Připravte se na to, že 15. prosince v 16.00 vyhodí Loď svojí kotvu ve vestibulu stanice metra Hlavní nádraží, kde vystoupí v rámci projektu Vánoční koncerty v metru.

Foto: Archiv kapely Loď

Kapela Loď v plném složení

Článek

Nenechte si ujít ani Vánoční večírek s Lodí 20. 12. v klubu Chill Inn Stop Time v centru Prahy. Nestane se totiž vždy, že si můžete poslechnout pop/funk partu lidí, kteří se nečekaně rychle sehráli, mají svůj repertoár a dokonce natáčí i první videoklip.

Klip se natáčel na Vltavě a na pražské Náplavce, která má jedinečnou atmosféru. Šíleným kapitánem se na chvíli stal herec Martin Písařík. Křest se chystá v příštím roce a určitě to nebude na souši, přislíbil frontman Petr Kutheil. Klip je jakousi sondou do muzikantských duší a nitra kapely. Po jeho zhlédnutí všichni pochopí, o čem to vlastně celé je a bude.

Na koncerty se odpovědně připravuje posádka ve složení: frontman Petr Kutheil, multiinstrumentalista Václav Tobrman, basák Pavel Bartoš, trumpeťák Roman Němec, zpěvačky Elis Ochmanová s Barborou Šampalíkovou, kytarista Vojta jelínek a bubeník Adrian Ševeček.

Pokud se vám zdají jména povědomá z českých muzikálových a divadelních scén či významných hudebních formací, tak máte pravdu, nejsou to skutku žádní nováčci v hudebním světě.                                                  

Reklama

Související témata:

Výběr článků