Hlavní obsah

Jedničkáři mohou v pátek do aquacentra v Bohumíně zadarmo

30. 1. 2020, 19:23
Novinky, Lucie Balcarová

Bohumínské aquacentrum láká všechny jedničkáře na tobogán i vířivku zadarmo. Jako každé pololetní prázdniny pro ně na pátek 31. ledna připravilo akci s podtitulem „Za samé jedničky zdarma do bazénu“. Využít ji mohou od 10 do 21 hodin.

Foto: Pavel Čempěl

V bohumínském aquacentru mohou děti i dospělí jezdit na 45metrovém tobogánu.

Článek

„Mezi jedničkáři je naše akce velmi populární. Proto ji vyhlašujeme vždy v den vysvědčení. Opět platí pro pilné školáky ze základních jak v Bohumíně, tak z jiných měst. Stačí předložit na pokladně vysvědčení se samými jedničkami a vstup do aquacentra mají volný. Užít si tak mohou vnitřní plavecký bazén, průplavový venkovně-vnitřní bazén, 45metrový tobogán, masážní lavice a trysky i vířivku,“ vyjmenoval Jaromír Voráč, vedoucí bohumínského aquacentra, které vloni navštívilo 243 tisíc lidí.

Na bohumínské školáky myslelo i zdejší kino. To v pátek 31. ledna a v sobotu 1. února pořádá mimořádné promítání pro dětské diváky. V pátek se od 10 hodin bude v místním kinosále promítat nová česká pohádka Zakleté pírko z režisérského pera Zdeňka Trošky. Roli vodníka si v ní střihl komik Lukáš Pavlásek. Od 16 hodin tady odstartuje Dolittle - příběh veterináře, který si rozumí více se zvířaty než s lidmi.

V sobotu 1. února od 10 hodin přijde na řadu animovaná rodinná komedie Tlapková patrola: Vždy ve střehu a od 16 hodin si pak děti budou moci za zvýhodněnou cenu opět užít pokračování animovaného příběhu Ledové království 2 o královně Else s kouzelnou mocí.

V neděli 2. února v 10 hodin láká kulturní agentura K3 Bohumín do kina na veselou hudební pohádku nazvanou Zvířátka a loupežníci. Téma známé pohádky bratří Grimmů o statečných zvířátcích ztvární Divadlo Kapsa Andělská Hora. V příběhu kozlík, čuník a kočička pomohou vyhnat z chaloupky loupežníky a vrátit ji Kordulce, která zloduchům musela sloužit. Pohádka je koncipována jako malý muzikál, takže děti i dospělí si mohou s herci i zazpívat.

Reklama

Související témata:

Výběr článků