Hlavní obsah

Ján Svorada svolává fanoušky do Nového Města na Moravě. Bude se měřit hlasitost fandění

21. 5. 2014, 14:32
Novinky, Lukáš Klapil

Nejhlasitější fandění při cyklistickém závodě. Takový rekord vytvoří v neděli 25. května fanoušci při závodech světového poháru horských kol v Novém Městě na Moravě. Měření bude provádět Birell, partner českého závodu světového poháru MTB.

Foto: Birell

Světový pohár horských kol, Nové Město na Moravě

Článek

Vytvoření rekordu je další motivací pro fanoušky, aby v Novém Městě vytvořili skvělou atmosféru a pomohli tak organizátorům získat vytoužené pořadatelství světového šampionátu v roce 2016. Pokud Česká republika pořadatelství získá, věnuje Birell na oslavu 2016 nealko piv.

„Dorazte o víkendu do Nového Města a pomozte nám vytvořit snad ještě lepší atmosféru než v minulých letech. Věříme, že pokud společně zástupcům mezinárodní cyklistické unie (UCI) ukážeme, že Česká republika o horská kola stojí víc než silné Německo, můžeme jejich rozhodnutí ovlivnit,“ vyzývá generální manažer světového poháru v Novém městě Ján Svorada.  

Jeden unikát už Novému Městu nikdo nevezme. Bude to první cyklistický závod, na kterém se změří hlasitost fandění a ustanoví se tak rekord v hlasitosti fanoušků na cyklistickém závodě. Měření hlasitosti fandění bude probíhat během všech tří nedělních závodů v prostorech startu a cíle ve Vysočina Aréně. 

Reklama

Výběr článků