Hlavní obsah

Číst dětem budou broumovské školy i členové kapely Imodium

29. 5. 2015, 11:37
Novinky, Kateřina Ostradecká

Čtení dětem v podání členů kapely Imodium, nahrávání audioknihy, divadlo a další program chystají na neděli 31. května a pondělí 1. června broumovská Masarykova základní škola ve spolupráci s místním gymnáziem a broumovským klášterem. Zapojí se tak do republikového projektu Celé Česko čte dětem.

Foto: Kateřina Ostradecká

Součástí dvoudenní akce Čteme dětem celý den bude i nahrávání audioknihy v novém nahrávacím studiu broumovského kláštera.

Článek

Dvoudenní akce s názvem Čteme dětem celý den startuje v neděli 31. května Tajuplným výletem s překvapením pro pozvané účastníky. V 16 hodin pak bude akce pokračovat ve Dřevníku broumovského kláštera divadelním představením pro veřejnost Zelenina s ovocem dají páku nemocem se vstupem zdarma.

Slavnostní zahájení akce bude následovat v pondělí 1. června v 8 hodin na nádvoří broumovského kláštera. Na dopoledne je připraven program pro školy zahrnující dramatické čtení, divadelní představení, besedu se skupinou Imodium a tvorbu audioknihy v novém nahrávacím studiu v klášteře.

„Pro veřejnost je na pondělí připraven program od 15 hodin. Před Městskou knihovnou se uskuteční zábavné Čtení se zpožděním a v klášterním Dřevníku budou číst členové skupiny Imodium z knih, které je v životě nejvíce ovlivnily. Celou akcí budou provázet Jakub Hejdánek a Jaroslav Špulák, číst dětem budou i hosté z České televize,“ uvedla Vlasta Humlová, ředitelka Masarykovy základní školy.  

Reklama

Související témata:

Výběr článků