Hlavní obsah

Aneta Langerová rozdávala radost, Sedmihorské léto dál pokračuje

24. 7. 2016, 9:18
Novinky, Jitka Maděrová

Aneta Langerová se svou kapelou a smyčcovým triem vystoupila na hudebním a divadelním Sedmihorském létě ve čtvrtek 21. července. V rámci turné Na Radosti 2016 šlo o jedinou zastávku v regionu Českého ráje a širokého okolí této nenapodobitelné zpěvačky.

Foto: Jitka Maděrová / Sedmihorské léto

Aneta Langerová vystoupila na Sedmihorském létě ve čtvrtek 21. července. Z koncertu bylo nadšené nejen publikum, ale také sama zpěvačka.

Článek

Z repertoáru se Aneta Langerová věnovala především písním z nejnovějšího stejnojmenného alba – Na Radosti. Nechyběly však ani zpěvaččiny největší hity z celé její hudební kariéry, které byly podtrženy neobvyklou úpravou pro smyčce.

Publikum si koncert užívalo naplno, nadšené stovky diváků tleskaly a sborem zpívaly. Nejsilnějším momentem byla asi chvíle, kdy celé publikum zpívalo píseň Voda živá a Aneta Langerová z pódia pouze dojatě poslouchala. Atmosféra koncertu byla nádherná, nechyběly ani neplánované přídavky jako poděkování za neutichající potlesk vstoje.

Sedmý ročník oblíbeného celoletního festivalu Sedmihorské léto se tak přehoupl do své druhé poloviny. Na diváky do konce srpna čekají už jen čtyři samostatné akce. Každá z nich však rozhodně stojí za vidění.

Nejbližší akcí bude ve čtvrtek 28. července divadelní představení Rodina je základ státu. Vynikající situační komedie z pera sira Raye Cooneyho z prostředí londýnské nemocnice s neskutečnou zápletkou, na kterou se nabalují další nečekané situace v podobě návštěvy milenky, manželky a dalších, je obsazena skvělými českými herci.

V Sedmihorkách tak uvidíte Vandu Hybnerovou, Sabinu Laurinovou, Martinu Hudečkovou, Richarda Trsťana a kromě mnoha dalších také Miroslava Etzlera v hlavní roli.  

Areálu festivalu vévodí obrovská pergola, která je nejen originálním doplňkem, ale také skvělým pomocníkem při dešti nebo přílišném slunci. Sedmihorské léto hraje za každého počasí.

Sedmihorské léto ještě nabídne:

28. 7. – Rodina je základ státu – situační komedie

28. 7. – Rodina je základ státu – situační komedie 4. 8. – Honza Nedvěd – Návrat – 50 let na scéně

28. 7. – Rodina je základ státu – situační komedie 4. 8. – Honza Nedvěd – Návrat – 50 let na scéně 18. 8. – Vysavač – One man show Bohumila Klepla

28. 8. – Veselá trojka

Reklama

Výběr článků